Turnaje

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
nedeľa, 01 január 2017 08:01
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Otvorené majstrovstvá Slovenska - SOHU12

V roku 2017 organizujeme otvorené MS Slovenska. 

 

V HC Tatran Stupava sa snažíme podporiť rast hráčov aj prostredníctvom turnajov. Je dôležité sa kvalitných turnajov zúčastňovať, my však ideme ešte ďalej a preto chceme aj organizovať vlastné turnaje. Našou víziou je, aby šlo o kvalitne zorganizované turnaje, na ktoré sa nám podarí pritiahnuť špičkové slovenské aj zahraničné tímy. Chceme, aby sa hráči, tréneri aj fanúšikovia u nás cítili dobre a radi sa k nám vracali. Snáď sa nám to darí, svedčiť by o tom mohol rozrastajúci sa rozsah našich turnajov. Koniec koncov - prídite sa presvedčiť sami. Turnaje máme naozaj pre všetky vekové kategórie. 

 

Našimi tromi ťažiskovými turnajmi sú:

Playminihandball

Prípravka (minihádzaná)

Ide o náš najväčší turnaj pre najmenších - od prváčikov, skutočne len začínajúcich s hádzanou po "väčších" prípravkárov vo veku cca 10 rokov. Ide o "minihádzanú" 4+1 na zmenšenom ihrisku. Koná sa v priebehu mája a narástol už do veľkosti viac než 50 tímov.

 

ZORNO Cup

Mladší žiaci, Starší žiaci, Mladší dorastenci

Turnaj, organizovaný pôvodne pre mladších žiakov sa nám postupne rozrastá o ďalšie kategórie a tímy a stáva sa známym nielen na Slovensku a v Čechách. 36 kvalitných tímov, tri hracie haly, 110 odohratých zápasov, to je vizitka posledného ročníka turnaja. Koná sa zvyčajne pred štartom jarnej častí líg, teda vo februári.

 

Veterans Cup

Veteránky, Veteráni

Tradičný turnaj najskúsenejších hádzanárov, organizovaný už sedemkrát. Zúčastňujú sa ho ženské tímy (nad 30 rokov) aj tímy mužské (nad 35 rokov), zápal pre hru a oduševnenie je ale rovnaké ako pre žiacke kategórie. Veď sa prídite presvedčiť sami, turnaj organizujeme na prelome marca a apríla.

 

Čítať 3130 krát Naposledy zmenené sobota, 10 jún 2017 12:49