Slovak Open Handball - U12, U10

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
utorok, 23 máj 2017 19:43
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

 

Kategórie:

MLADŠÍ ŽIACI 

MLADŠIE ŽIAČKY 

MINIHÁDZANÁ

Termín:

9.6.2017 - 11.6.2017

Miesto konania:

Hala ZŠ Stupava, Školská 614, Stupava
Hala Park Stupava, Nová 64, Stupava

Hrací čas:

2 x 15 min. (mladší žiaci)
2 x 20 min (starší žiaci, mladší dorast)

Rozlosovanie a výsledky:

MLADŠÍ ŽIACI 

MLADŠIE ŽIAČKY

MINIHÁDZANÁ CHLAPCI

MINIHÁDZANÁ DIEVČATÁ

Kritériá pre určenie poradia v skupine:

a. Väčší počet bodov zo vzájomných stretnutí
b. Väčší rozdiel gólov zo vzájomných stretnutí
c. Väčší počet dosiahnutých gólov zo vzájomných stretnutí
d. Väčší rozdiel gólov zo všetkých stretnutí
e. Väčší počet dosiahnutých gólov zo všetkých stretnutí
f. Väčší počet víťazstiev zo všetkých stretnutí
g. žreb

V prípade rovnakého počtu bodov troch a viacerých družstiev sa pre body a.-c. zostavuje minitabuľka vzájomných zápasov.

 

Oficiálna stránka turnaja:

www.sohu12.sk

 

Zoznam prihlásených tímov U12:

 

 

MLADŠÍ ŽIACI SKUPINA "MA"

1. HC Tatran Stupava (SK)
2. ŠKP Bratislava (SK)
3. HC Sporta Hlohovec (SK)
4. MŠK Považská Bystrica (SK)
5. HK Slavoj Trebišov (SK)
6. Sokol Sokolnice (CZ)
   
 
 

MLADŠÍ ŽIACI SKUPINA "MB"

1. Sport Club Senec (SK)
2. HO TJ Slovan Modra (SK)
3. Agrokarpaty Pezinok (SK)
4. Tatran Prešov (SK)
5. HC Štart Nové Zámky (SK)
6. MŠK Kysucké Nové Mesto (SK)
   
   
         
 

MLADŠIE ŽIAČKY SKUPINA "WA"

1. HŠK74 Kolárovo (SK)
2. HC Tatran Stupava (SK)
3. HANDBALL CLUB Bardejov (SK)
4. MŠK Dunajská Streda "A" (SK)
5. HK Slovan Duslo Šaľa (SK)
6. HC Zlín (CZ)
7. THA Martin (SK)
 
 

MLADŠIE ŽIAČKY SKUPINA "WB"

1. MŠK Dunajská Streda "B" (SK)
2. Strojár Malacky (SK)
3. ŠKP Bratislava (SK)
4. HK Sokol Bánovce nad Bebravou (SK)
5. ŠŠK Prešov (SK)
6. HK Slávia Partizánske (SK)
7. DHC Slávia Praha (CZ)
   

 

 

 

Zoznam prihlásených tímov U10 (minihádzaná):

 

MINIHÁDZANÁ CHLAPCI SKUPINA "MMA"

1. HC Tatran Stupava "A" (SK)
2. HC Tatran Stupava "D" (SK)
3. HC Sporta Hlohovec "A" (SK)
4. HO TJ Slovan Modra "B" (SK)
5. HC Sporta Hlohovec "C" (SK)
6. Strojár Malacky (SK)
7. ŠKP Bratislava "B" (SK)
 
 

MINIHÁDZANÁ CHLAPCI SKUPINA "MMB"

1. ŠKP Bratislava "A" (SK)
2. HC Sporta Hlohovec "B" (SK)
3. Inter Bieloruská (SK)
4. HO TJ Slovan Modra "A" (SK)
5. HC Tatran Stupava "B" (SK)
6. HC Tatran Stupava "C" (SK)
7. MHC Bardejov (SK)
   
         
 

MINIHÁDZANÁ DIEVČATÁ SKUPINA "MWA"

1. HC Tatran Stupava "C" (SK)
2. HC Tatran Stupava "E" (SK)
3. MŠK Dunajská Streda "A" (SK)
4. HC Tatran Stupava "B" (SK)
5. HK Slávia Partizánske "A" (SK)
6. ŠKP Topolčany (SK)
 
 

MINIHÁDZANÁ DIEVČATÁ SKUPINA "MWB"

1. HC Tatran Stupava "A" (SK)
2. HK Slávia Partizánske "B" (SK)
3. HC Tatran Stupava "D" (SK)
4. ŠKP Bratislava (SK)
5. MŠK Dunajská Streda "B" (SK)
6. MŠK Dunajská Streda "C" (SK)
   
Čítať 2165 krát Naposledy zmenené piatok, 09 jún 2017 23:16
Viac z tejto kategórie: « Turnaje Zápas M1 SOHU12 »