Chlapci U10, SOHU10 2017 (minihádzaná)

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
piatok, 09 jún 2017 01:16
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Program, výsledky a tabuľky pre kategóriu U10 chlapci - minihádzaná

 

Program:

 Piatok 9.6.2017, Ihrisko 1

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
17 14:40 - 14:55 MB HO TJ Slovan Modra "A" (SK) 22:1 HC Tatran Stupava "C" (SK)

 Piatok 9.6.2017, Ihrisko 2

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
1 9:00 - 9:15 MA HC Tatran Stupava "A" (SK) 19:5 HC Tatran Stupava "D" (SK)
2 9:20 - 9:35 MA Strojár Malacky (SK) 21:9 ŠKP Bratislava "B" (SK)
3 9:40 - 9:55 MA HC Sporta Hlohovec "A" (SK) 13:7 HO TJ Slovan Modra "B" (SK)
4 10:00 - 10:15 MB ŠKP Bratislava "A" (SK) 15:8 HC Sporta Hlohovec "B" (SK)
5 10:20 - 10:35 MB HC Tatran Stupava "B" (SK) 19:3 HC Tatran Stupava "C" (SK)
6 10:40 - 10:55 MB Inter Bieloruská (SK) 6:15 HO TJ Slovan Modra "A" (SK)
7 11:00 - 11:15 MA HC Tatran Stupava "A" (SK) 24:5 ŠKP Bratislava "B" (SK)
8 11:20 - 11:35 MA HC Tatran Stupava "D" (SK) 10:14 Strojár Malacky (SK)
9 11:40 - 11:55 MA HC Sporta Hlohovec "A" (SK) 8:2 HC Sporta Hlohovec "C" (SK)
10 12:00 - 12:15 MB ŠKP Bratislava "A" (SK) 14:14 MHC Bardejov (SK)
11 12:20 - 12:35 MB Inter Bieloruská (SK) 19:7 HC Tatran Stupava "C" (SK)
0 12:35 - 13:00 0:00 Prestávka   0
12 13:00 - 13:15 MA HC Tatran Stupava "D" (SK) 12:13 HO TJ Slovan Modra "B" (SK)
13 13:20 - 13:35 MA HC Tatran Stupava "A" (SK) 16:11 Strojár Malacky (SK)
14 13:40 - 13:55 MB HO TJ Slovan Modra "A" (SK) 18:11 HC Tatran Stupava "B" (SK)
15 14:00 - 14:15 MA ŠKP Bratislava "B" (SK) 1:12 HC Sporta Hlohovec "A" (SK)
16 14:20 - 14:35 MA HO TJ Slovan Modra "B" (SK) 16:6 HC Sporta Hlohovec "C" (SK)
17 14:40 - 14:55 MB MHC Bardejov (SK) 19:10 Inter Bieloruská (SK)
18 15:00 - 15:15 MB HC Tatran Stupava "B" (SK) 17:13 HC Sporta Hlohovec "B" (SK)
19 15:20 - 15:35 MA HC Tatran Stupava "A" (SK) 21:7 HC Sporta Hlohovec "C" (SK)
20 15:40 - 15:55 MB HC Sporta Hlohovec "B" (SK) 7:18 MHC Bardejov (SK)

 Sobota 10.6.2017, Ihrisko 1

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
19. 17:55 MA HC Tatran Stupava "D" (SK) 13:3 ŠKP Bratislava "B" (SK)

 Sobota 10.6.2017, Ihrisko 2

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
1. 9:00 - 9:15 MB ŠKP Bratislava "A" (SK) 21:1 HC Tatran Stupava "C" (SK)
2. 9:20 - 9:35 MB HC Sporta Hlohovec "B" (SK) 6:9 HO TJ Slovan Modra "A" (SK)
3. 9:40 - 9:55 MB HC Tatran Stupava "B" (SK) 4:13 MHC Bardejov (SK)
4. 10:00 - 10:15 MA HC Tatran Stupava "A" (SK) 4:4 HC Sporta Hlohovec "A" (SK)
5. 10:20 - 10:35 MA HC Tatran Stupava "D" (SK) 9:8 HC Sporta Hlohovec "C" (SK)
6. 10:40 - 10:55 MA HO TJ Slovan Modra "B" (SK) 7:4 ŠKP Bratislava "B" (SK)
7. 11:00 - 11:15 MB HC Sporta Hlohovec "B" (SK) 8:2 HC Tatran Stupava "C" (SK)
8. 11:20 - 11:35 MA HC Sporta Hlohovec "A" (SK) 7:6 Strojár Malacky (SK)
9. 11:40 - 11:55 MB ŠKP Bratislava "A" (SK) 10:0 Inter Bieloruská (SK)
10. 12:00 - 12:15 MB HO TJ Slovan Modra "A" (SK) 5:9 MHC Bardejov (SK)
11. 12:20 - 12:35 MA HC Tatran Stupava "A" (SK) 17:6 HO TJ Slovan Modra "B" (SK)
12. 12:40 - 12:55 MA HC Sporta Hlohovec "C" (SK) 10:11 ŠKP Bratislava "B" (SK)
  12:55 - 13:20   Prestávka   0
13. 13:20 - 13:35 MB ŠKP Bratislava "A" (SK) 15:10 HO TJ Slovan Modra "A" (SK)
14. 13:40 - 13:55 MB HC Sporta Hlohovec "B" (SK) 5:10 Inter Bieloruská (SK)
15. 14:00 - 14:15 MA HC Tatran Stupava "D" (SK) 7:16 HC Sporta Hlohovec "A" (SK)
16. 14:20 - 14:35 MA HO TJ Slovan Modra "B" (SK) 14:18 Strojár Malacky (SK)
17. 14:40 - 14:55 MB Inter Bieloruská (SK) 8:8 HC Tatran Stupava "B" (SK)
18. 15:00 - 15:15 MB HC Tatran Stupava "C" (SK) 7:21 MHC Bardejov (SK)
19. 15:20 - 15:35 MA Strojár Malacky (SK) 19:6 HC Sporta Hlohovec "C" (SK)
20. 15:40 - 15:55 MB ŠKP Bratislava "A" (SK) 20:6 HC Tatran Stupava "B" (SK)

 Nedeľa 5.2.2017, Ihrisko 1

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
1. 9:00 - 9:15 o 13. miesto CH A7 CH - HC Sporta Hlohovec "C" (SK) 7:13 B7 CH - HC Tatran Stupava "C" (SK)
2. 9:20 - 9:35 o 5.-8. miesto CH A4 CH - HO TJ Slovan Modra "B" (SK) 10:12 B3 CH - HO TJ Slovan Modra "A" (SK)
3. 9:40 - 9:55 o 5.-8. miesto CH A3 CH - Strojár Malacky (SK) 11:14 B4 CH - HC Tatran Stupava "B" (SK)
6. 10:40 - 10:55 o 11. miesto CH B6 CH - HC Sporta Hlohovec "B" (SK) 16:8 A6 CH - ŠKP Bratislava "B" (SK)
7. 11:00 - 11:15 o 9. miesto CH A5 CH - HC Tatran Stupava "D" (SK) 4:9 B5 CH - Inter Bieloruská (SK)
8. 11:20 - 11:35 o 7. miesto CH A4 CH - HO TJ Slovan Modra "B" (SK) 12:14 A3 CH - Strojár Malacky (SK)
11. 12:20 - 12:35 finále CH B1 CH - ŠKP Bratislava "A" (SK) 10:8 B2 CH - MHC Bardejov (SK)

 Nedeľa 5.2.2017, Ihrisko 2

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
1. 9:00 - 9:15 o 9.-12. miesto CH A6 CH - ŠKP Bratislava "B" (SK) 3:14 B5 CH - Inter Bieloruská (SK)
2. 9:20 - 9:35 o 9.-12. miesto CH A5 CH - HC Tatran Stupava "D" (SK) 11:10 B6 CH - HC Sporta Hlohovec "B" (SK)
3. 9:40 - 9:55 semifináleCH A2 CH - HC Sporta Hlohovec "A" (SK) 11:18 B1 CH - ŠKP Bratislava "A" (SK)
4. 10:00 - 10:15 semifináleCH A1 CH - HC Tatran Stupava "A" (SK) 12:17 B2 CH - MHC Bardejov (SK)
7. 11:00 - 11:15 o 13. miesto D B7 CH - HC Tatran Stupava "C" (SK) 7:14 A7 CH - HC Sporta Hlohovec "C" (SK)
8. 11:20 - 11:35 o 5. miesto D B3 CH - HO TJ Slovan Modra "A" (SK) 13:14 B4 CH - HC Tatran Stupava "B" (SK)
9. 11:40 - 11:55 o 3. miesto CH A2 CH - HC Sporta Hlohovec "A" (SK) 5:13 A1 CH - HC Tatran Stupava "A" (SK)

Skupina U10 - chlapci A

Prehľad skupiny U10 - chlapci A

  HC Tatran Stupava "A" (SK) HC Tatran Stupava "D" (SK) HC Sporta Hlohovec "A" (SK) HO TJ Slovan Modra "B" (SK) HC Sporta Hlohovec "C" (SK) Strojár Malacky (SK) ŠKP Bratislava "B" (SK) body skóre
HC Tatran Stupava "A" (SK)   19:5 4:4 17:6 21:7 16:11 24:5 11 101:38
HC Tatran Stupava "D" (SK) 5:19   7:16 12:13 9:8 10:14 13:3 4 56:73
HC Sporta Hlohovec "A" (SK) 4:4 16:7   13:7 8:2 7:6 12:1 11 60:27
HO TJ Slovan Modra "B" (SK) 6:17 13:12 7:13   16:6 14:18 7:4 6 63:70
HC Sporta Hlohovec "C" (SK) 7:21 8:9 2:8 6:16   6:19 10:11 0 39:84
Strojár Malacky (SK) 11:16 14:10 6:7 18:14 19:6   21:9 8 89:62
ŠKP Bratislava "B" (SK) 5:24 3:13 1:12 4:7 11:10 9:21   2 33:87

Konečná tabuľka skupiny U10 - chlapci A

Poradie Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 HC Tatran Stupava "A" (SK) 6 5 1 0 101:38 11
2 HC Sporta Hlohovec "A" (SK) 6 5 1 0 60:27 11
3 Strojár Malacky (SK) 6 4 0 2 89:62 8
4 HO TJ Slovan Modra "B" (SK) 6 3 0 3 63:70 6
5 HC Tatran Stupava "D" (SK) 6 2 0 4 56:73 4
6 ŠKP Bratislava "B" (SK) 6 1 0 5 33:87 2
7 HC Sporta Hlohovec "C" (SK) 6 0 0 6 39:84 0

Skupina U10 - chlapci B

Prehľad skupiny U10 - chlapci B

  ŠKP Bratislava "A" (SK) HC Sporta Hlohovec "B" (SK) Inter Bieloruská (SK) HO TJ Slovan Modra "A" (SK) HC Tatran Stupava "B" (SK) HC Tatran Stupava "C" (SK) MHC Bardejov (SK) body skóre
ŠKP Bratislava "A" (SK)   15:8 10:0 15:10 20:6 21:1 14:14 11 95:39
HC Sporta Hlohovec "B" (SK) 8:15   5:10 6:9 13:17 8:2 7:18 2 47:71
Inter Bieloruská (SK) 0:10 10:5   6:15 8:8 19:7 10:19 5 53:64
HO TJ Slovan Modra "A" (SK) 10:15 9:6 15:6   18:11 22:1 5:9 8 79:48
HC Tatran Stupava "B" (SK) 6:20 17:13 8:8 11:18   19:3 4:13 5 65:75
HC Tatran Stupava "C" (SK) 1:21 2:8 7:19 1:22 3:19   7:21 0 21:110
MHC Bardejov (SK) 14:14 18:7 19:10 9:5 13:4 21:7   11 94:47

Konečná tabuľka skupiny U10 - chlapci B

Poradie Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 ŠKP Bratislava "A" (SK) 6 5 1 0 95:39 11
2 MHC Bardejov (SK) 6 5 1 0 94:47 11
3 HO TJ Slovan Modra "A" (SK) 6 4 0 2 79:48 8
4 HC Tatran Stupava "B" (SK) 6 2 1 3 65:75 5
5 Inter Bieloruská (SK) 6 2 1 3 53:64 5
6 HC Sporta Hlohovec "B" (SK) 6 1 0 5 47:71 2
7 HC Tatran Stupava "C" (SK) 6 0 0 6 21:110 0

 

Konečné poradie:

 1. ŠKP Bratislava "A" (SK)

2. MHC Bardejov (SK)

3. HC Tatran Stupava "A" (SK)

4. HC Sporta Hlohovec "A" (SK)

5. HC Tatran Stupava "B" (SK)

6. HO TJ Slovan Modra "A" (SK)

7. Strojár Malacky (SK)

8. HO TJ Slovan Modra "B" (SK)

9. Inter Bieloruská (SK)

10. HC Tatran Stupava "D" (SK)

11. HC Sporta Hlohovec "B" (SK)

12. ŠKP Bratislava "B" (SK)

13. HC Sporta Hlohovec "C" (SK)

14. HC Tatran Stupava "C" (SK)

Čítať 698 krát Naposledy zmenené utorok, 13 jún 2017 13:17