Dievčatá U10, SOHU10 2017 (minihádzaná)

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
piatok, 09 jún 2017 00:49
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Program, výsledky a tabuľky pre kategóriu U10 - dievčatá

 

Program:

 Piatok 9.6.2017, Ihrisko 1

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
1 9:00 - 9:15 WA HC Tatran Stupava "C" (SK) 9:9 HC Tatran Stupava "E" (SK)
2 9:20 - 9:35 WA MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 23:1 HC Tatran Stupava "B" (SK)
3 9:40 - 9:55 WA HK Slávia Partizánske "A" (SK) 14:6 ŠKP Topolčany (SK)
4 10:00 - 10:15 WB HC Tatran Stupava "A" (SK) 12:11 HK Slávia Partizánske "B" (SK)
5 10:20 - 10:35 WB HC Tatran Stupava "D" (SK) 7:4 ŠKP Bratislava (SK)
6 10:40 - 10:55 WB MŠK Dunajská Streda "B" (SK) 16:7 MŠK Dunajská Streda "C" (SK)
7 11:00 - 11:15 WA HC Tatran Stupava "C" (SK) 4:32 MŠK Dunajská Streda "A" (SK)
8 11:20 - 11:35 WA HC Tatran Stupava "E" (SK) 7:5 HC Tatran Stupava "B" (SK)
9 11:40 - 11:55 WB HC Tatran Stupava "A" (SK) 16:1 HC Tatran Stupava "D" (SK)
10 12:00 - 12:15 WA HC Tatran Stupava "C" (SK) 3:17 HK Slávia Partizánske "A" (SK)
11 12:20 - 12:35 WB HK Slávia Partizánske "B" (SK) 12:0 ŠKP Bratislava (SK)
  12:35 - 13:00   Prestávka    
12 13:00 - 13:15 WA MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 15:3 ŠKP Topolčany (SK)
13 13:20 - 13:35 WB HC Tatran Stupava "A" (SK) 4:28 MŠK Dunajská Streda "B" (SK)
14 13:40 - 13:55 WA HC Tatran Stupava "E" (SK) 4:17 HK Slávia Partizánske "A" (SK)
15 14:00 - 14:15 WA HC Tatran Stupava "B" (SK) 5:13 ŠKP Topolčany (SK)
16 14:20 - 14:35 WB HC Tatran Stupava "D" (SK) 2:27 MŠK Dunajská Streda "C" (SK)
18 15:00 - 15:15 WB HK Slávia Partizánske "B" (SK) 3:27 MŠK Dunajská Streda "B" (SK)
19 15:20 - 15:35 WB ŠKP Bratislava (SK) 0:25 MŠK Dunajská Streda "C" (SK)

 Sobota 10.6.2017, Ihrisko 1

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
1. 8:00 WA HC Tatran Stupava "E" (SK) 2:14 ŠKP Topolčany (SK)
2. 8:35 WA HC Tatran Stupava "C" (SK) 6:5 HC Tatran Stupava "B" (SK)
3. 9:10 WA MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 12:3 HK Slávia Partizánske "A" (SK)
4. 9:45 WB HK Slávia Partizánske "B" (SK) 2:15 MŠK Dunajská Streda "C" (SK)
5. 10:20 WB HC Tatran Stupava "A" (SK) 12:2 ŠKP Bratislava (SK)
6. 10:55 WB HC Tatran Stupava "D" (SK) 1:15 MŠK Dunajská Streda "B" (SK)
7. 11:30 WA MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 9:1 HC Tatran Stupava "E" (SK)
8. 12:05 WA HC Tatran Stupava "C" (SK) 5:12 ŠKP Topolčany (SK)
9. 12:40 WA HC Tatran Stupava "B" (SK) 3:11 HK Slávia Partizánske "A" (SK)
10. 13:15 WB HC Tatran Stupava "D" (SK) 4:3 HK Slávia Partizánske "B" (SK)
11. 13:50 WB HC Tatran Stupava "A" (SK) 6:12 MŠK Dunajská Streda "C" (SK)
12. 14:25 WB ŠKP Bratislava (SK) 2:20 MŠK Dunajská Streda "B" (SK)
  15:00   Prestávka   0
13. 15:35 o 9.-12. miesto D A5 D - HC Tatran Stupava "C" (SK) 7:8 B6 D - ŠKP Bratislava (SK)
14. 16:10 o 9.-12. miesto D A6 D - HC Tatran Stupava "B" (SK) 7:16 B5 D - HK Slávia Partizánske "B" (SK)
15. 16:45 o 5.-8. miesto D A3 D - ŠKP Topolčany (SK) 11:5 B4 D - HC Tatran Stupava "D" (SK)
16. 17:20 o 5.-8. miesto D A4 D - HC Tatran Stupava "E" (SK) 4:9 B3 D - HC Tatran Stupava "A" (SK)
17. 17:55 semifinále D A1 D - MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 13:7 B2 D - MŠK Dunajská Streda "C" (SK)
18. 17:55 semifinále D B1 D - MŠK Dunajská Streda "B" (SK) 15:7 A2 D - HK Slávia Partizánske "A" (SK)

 Nedeľa 5.2.2017, Ihrisko 1

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
4. 10:00 - 10:15 o 11. miesto D A5 D - HC Tatran Stupava "C" (SK) 8:5 A6 D - HC Tatran Stupava "B" (SK)
5. 10:20 - 10:35 o 9. miesto D B6 D - ŠKP Bratislava (SK) 1:16 B5 D - HK Slávia Partizánske "B" (SK)
9. 11:40 - 11:55 o 3. miesto D A2 D - HK Slávia Partizánske "A" (SK) 6:13 B2 D - MŠK Dunajská Streda "C" (SK)
10. 12:00 - 12:15 finále D B1 D - MŠK Dunajská Streda "B" (SK) 12:9 A1 D - MŠK Dunajská Streda "A" (SK)

 Nedeľa 5.2.2017, Ihrisko 2

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
5. 10:20 - 10:35 o 7. miesto D A4 D - HC Tatran Stupava "E" (SK) 11:10 B4 D - HC Tatran Stupava "D" (SK)
6. 10:40 - 10:55 o 5. miesto D B3 D - HC Tatran Stupava "A" (SK) 8:6 A3 D - ŠKP Topolčany (SK)

Skupina U10 - dievčatá A

Prehľad skupiny U10 - dievčatá A

  HC Tatran Stupava "C" (SK) HC Tatran Stupava "E" (SK) MŠK Dunajská Streda "A" (SK) HC Tatran Stupava "B" (SK) HK Slávia Partizánske "A" (SK) ŠKP Topolčany (SK) body skóre
HC Tatran Stupava "C" (SK)   9:9 4:32 6:5 3:17 5:12 3 27:75
HC Tatran Stupava "E" (SK) 9:9   1:9 7:5 4:17 2:14 3 23:54
MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 32:4 9:1   23:1 12:3 15:3 10 91:12
HC Tatran Stupava "B" (SK) 5:6 5:7 1:23   3:11 5:13 0 19:60
HK Slávia Partizánske "A" (SK) 17:3 17:4 3:12 11:3   14:6 8 62:28
ŠKP Topolčany (SK) 12:5 14:2 3:15 13:5 6:14   6 48:41

Konečná tabuľka skupiny U10 - dievčatá A

Poradie Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 5 5 0 0 91:12 10
2 HK Slávia Partizánske "A" (SK) 5 4 0 1 62:28 8
3 ŠKP Topolčany (SK) 5 3 0 2 48:41 6
4 HC Tatran Stupava "E" (SK) 5 1 1 3 23:54 3
5 HC Tatran Stupava "C" (SK) 5 1 1 3 27:75 3
6 HC Tatran Stupava "B" (SK) 5 0 0 5 19:60 0

Skupina U10 - dievčatá B

Prehľad skupiny U10 - dievčatá B

  HC Tatran Stupava "A" (SK) HK Slávia Partizánske "B" (SK) HC Tatran Stupava "D" (SK) ŠKP Bratislava (SK) MŠK Dunajská Streda "B" (SK) MŠK Dunajská Streda "C" (SK) body skóre
HC Tatran Stupava "A" (SK)   12:11 16:1 12:2 4:28 6:12 6 50:54
HK Slávia Partizánske "B" (SK) 11:12   3:4 12:0 3:27 2:15 2 31:58
HC Tatran Stupava "D" (SK) 1:16 4:3   7:4 1:15 2:27 4 15:65
ŠKP Bratislava (SK) 2:12 0:12 4:7   2:20 0:25 0 8:76
MŠK Dunajská Streda "B" (SK) 28:4 27:3 15:1 20:2   16:7 10 106:17
MŠK Dunajská Streda "C" (SK) 12:6 15:2 27:2 25:0 7:16   8 86:26

Konečná tabuľka skupiny U10 - dievčatá B

Poradie Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 MŠK Dunajská Streda "B" (SK) 5 5 0 0 106:17 10
2 MŠK Dunajská Streda "C" (SK) 5 4 0 1 86:26 8
3 HC Tatran Stupava "A" (SK) 5 3 0 2 50:54 6
4 HC Tatran Stupava "D" (SK) 5 2 0 3 15:65 4
5 HK Slávia Partizánske "B" (SK) 5 1 0 4 31:58 2
6 ŠKP Bratislava (SK) 5 0 0 5 8:76 0

Konečné poradie:

 1. MŠK Dunajská Streda "B" (SK)

2. MŠK Dunajská Streda "A" (SK)

3. MŠK Dunajská Streda "C" (SK)

4. HK Slávia Partizánske "A" (SK)

5. HC Tatran Stupava "A" (SK)

6. ŠKP Topolčany (SK)

7. HC Tatran Stupava "E" (SK)

8. HC Tatran Stupava "D" (SK)

9. HK Slávia Partizánske "B" (SK)

10. ŠKP Bratislava (SK)

11. HC Tatran Stupava "C" (SK)

12. HC Tatran Stupava "B" (SK)

 

Čítať 370 krát Naposledy zmenené utorok, 13 jún 2017 13:17