Mladšie žiačky - SOHU12 2017

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
štvrtok, 08 jún 2017 21:20
Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

Program, výsledky a tabuľky pre kategóriu mladších žiačok

 

Program:

 Piatok 9.6.2017, Hala ZŠ Stupava

Č. záp. Č.v.kat Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
2 W1 8:40 WA HANDBALL CLUB Bardejov (SK) 14:17 MŠK Dunajská Streda "A" (SK) detail zápasu
3 W2 9:20 WA HŠK74 Kolárovo (SK) 7:14 HC Tatran Stupava (SK) detail zápasu
5 W3 10:40 WA HK Slovan Duslo Šaľa (SK) 15:18 HC Zlín (CZ) detail zápasu
7 W4 12:00 WA HC Tatran Stupava (SK) 16:12 HANDBALL CLUB Bardejov (SK) detail zápasu
10 W5 14:00 WA HŠK74 Kolárovo (SK) 21:10 THA Martin (SK) detail zápasu
11 W6 14:40 WA MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 30:20 HC Zlín (CZ) detail zápasu
14 W7 16:40 WA MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 16:22 HK Slovan Duslo Šaľa (SK) detail zápasu
15 W8 17:20 WA HŠK74 Kolárovo (SK) 14:17 HC Zlín (CZ) detail zápasu
17 W9 18:40 WA THA Martin (SK) 0:15 HC Tatran Stupava (SK) detail zápasu
18 W10 19:20 WA HANDBALL CLUB Bardejov (SK) 14:16 HK Slovan Duslo Šaľa (SK) detail zápasu

 Piatok 9.6.2017, Hala PARK

Č. záp. Č.v.kat Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
4 W11 10:00 WB MŠK Dunajská Streda "B" (SK) 11:8 Strojár Malacky (SK) detail zápasu
5 W12 10:40 WB ŠKP Bratislava (SK) 25:24 HK Sokol Bánovce nad Bebravou (SK) detail zápasu
8 W13 12:40 WB Strojár Malacky (SK) 18:7 ŠKP Bratislava (SK) detail zápasu
10 W14 14:00 WB MŠK Dunajská Streda "B" (SK) 13:24 DHC Slávia Praha (CZ) detail zápasu
12 W15 15:20 WB ŠŠK Prešov (SK) 13:10 HK Slávia Partizánske (SK) detail zápasu
14 W16 16:40 WB HK Sokol Bánovce nad Bebravou (SK) 8:16 ŠŠK Prešov (SK) detail zápasu
15 W17 17:20 WB MŠK Dunajská Streda "B" (SK) 18:17 HK Slávia Partizánske (SK) detail zápasu
16 W18 18:00 WB DHC Slávia Praha (CZ) 16:16 Strojár Malacky (SK) detail zápasu
17 W19 18:40 WB ŠKP Bratislava (SK) 17:17 ŠŠK Prešov (SK) detail zápasu
18 W20 19:20 WB HK Sokol Bánovce nad Bebravou (SK) 14:21 HK Slávia Partizánske (SK) detail zápasu

 Sobota 10.6.2017, Hala ZŠ Stupava

Č. záp. Č.v.kat Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
20 W21 8:40 WA HŠK74 Kolárovo (SK) 19:20 HANDBALL CLUB Bardejov (SK) detail zápasu
22 W22 10:00 WA HC Tatran Stupava (SK) 15:15 HK Slovan Duslo Šaľa (SK) detail zápasu
23 W23 10:40 WA HC Zlín (CZ) 11:5 THA Martin (SK) detail zápasu
26 W24 12:40 WA HC Tatran Stupava (SK) 13:13 MŠK Dunajská Streda "A" (SK) detail zápasu
27 W25 13:20 WA HK Slovan Duslo Šaľa (SK) 18:12 THA Martin (SK) detail zápasu
28 W26 14:00 WA HANDBALL CLUB Bardejov (SK) 15:23 HC Zlín (CZ) detail zápasu
32 W27 16:40 WA HŠK74 Kolárovo (SK) 15:20 MŠK Dunajská Streda "A" (SK) detail zápasu
33 W28 17:20 WA HANDBALL CLUB Bardejov (SK) 15:7 THA Martin (SK) detail zápasu
34 W29 18:00 WA HC Tatran Stupava (SK) 8:8 HC Zlín (CZ) detail zápasu
35 W30 18:40 WA HŠK74 Kolárovo (SK) 12:21 HK Slovan Duslo Šaľa (SK) detail zápasu
36 W31 19:20 WA MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 23:4 THA Martin (SK) detail zápasu

 Sobota 10.6.2017, Hala PARK

Č. záp. Č.v.kat Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
19 W32 8:00 WB Strojár Malacky (SK) 11:5 ŠŠK Prešov (SK) detail zápasu
20 W33 8:40 WB MŠK Dunajská Streda "B" (SK) 17:10 ŠKP Bratislava (SK) detail zápasu
22 W34 10:00 WB HK Slávia Partizánske (SK) 13:16 DHC Slávia Praha (CZ) detail zápasu
26 W35 12:40 WB Strojár Malacky (SK) 22:16 HK Sokol Bánovce nad Bebravou (SK) detail zápasu
27 W36 13:20 WB ŠŠK Prešov (SK) 16:12 DHC Slávia Praha (CZ) detail zápasu
28 W37 14:00 WB ŠKP Bratislava (SK) 9:21 HK Slávia Partizánske (SK) detail zápasu
31 W38 16:00 WB HK Sokol Bánovce nad Bebravou (SK) 17:19 DHC Slávia Praha (CZ) detail zápasu
33 W39 17:20 WB MŠK Dunajská Streda "B" (SK) 15:18 HK Sokol Bánovce nad Bebravou (SK) detail zápasu
34 W40 18:00 WB ŠKP Bratislava (SK) 9:21 DHC Slávia Praha (CZ) detail zápasu
35 W41 18:40 WB Strojár Malacky (SK) 15:13 HK Slávia Partizánske (SK) detail zápasu
36 W42 19:20 WB MŠK Dunajská Streda "B" (SK) 5:22 ŠŠK Prešov (SK) detail zápasu

 Nedeľa 5.2.2017, Hala ZŠ Stupava

Č. záp. Č.v.kat Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
37 W43 8:00 zápas o 13. miesto D A7 - THA Martin (SK) 7:17 B7 - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (SK) detail zápasu
38 W44 8:40 semifinále D A2 - HK Slovan Duslo Šaľa (SK) 9:8 B1 - Strojár Malacky (SK) detail zápasu
39 W45 9:20 semifinále D A1 - MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 12:11 B2 - ŠŠK Prešov (SK) detail zápasu
40 W46 10:00 zápas o 5. miesto D A3 - HC Tatran Stupava (SK) 8:7 B3 - DHC Slávia Praha (CZ) detail zápasu
41 W47 10:40 zápas o 7. miesto D A4 - HC Zlín (CZ) 10:13 B4 - MŠK Dunajská Streda "B" (SK) detail zápasu
43 W48 12:00 zápas o 3. miesto D Strojár Malacky (SK) 12:14 ŠŠK Prešov (SK) detail zápasu
44 W49 12:40 finále D HK Slovan Duslo Šaľa (SK) 6:21 MŠK Dunajská Streda "A" (SK) detail zápasu

 Nedeľa 5.2.2017, Hala PARK

Č. záp. Č.v.kat Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
43 W50 12:00 zápas o 9. miesto D A5 - HANDBALL CLUB Bardejov (SK) 15:23 B5 - HK Slávia Partizánske (SK) detail zápasu
44 W51 12:40 zápas o 11. miesto D A6 - HŠK74 Kolárovo (SK) 10:20 B6 - ŠKP Bratislava (SK) detail zápasu

Skupina WA

Prehľad skupiny WA

  HŠK74 Kolárovo (SK) HC Tatran Stupava (SK) HANDBALL CLUB Bardejov (SK) MŠK Dunajská Streda "A" (SK) HK Slovan Duslo Šaľa (SK) HC Zlín (CZ) THA Martin (SK) body skóre
HŠK74 Kolárovo (SK)   7:14 19:20 15:20 12:21 14:17 21:10 2 88:102
HC Tatran Stupava (SK) 14:7 HC Tatran Stupava 16:12 13:13 15:15 8:8 15:0 9 81:55
HANDBALL CLUB Bardejov (SK) 20:19 12:16   14:17 14:16 15:23 15:7 4 90:98
MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 20:15 13:13 17:14   16:22 30:20 23:4 9 119:88
HK Slovan Duslo Šaľa (SK) 21:12 15:15 16:14 16:22   15:18 18:12 9 101:93
HC Zlín (CZ) 17:14 8:8 23:15 20:30 18:15   11:5 9 97:87
THA Martin (SK) 10:21 0:15 7:15 4:23 12:18 5:11   0 38:103

Konečná tabuľka skupiny WA

Poradie Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 6 4 1 1 119:88 9
2 HK Slovan Duslo Šaľa (SK) 6 4 1 1 101:93 9
3 HC Tatran Stupava (SK) 6 3 3 0 81:55 9
4 HC Zlín (CZ) 6 4 1 1 97:87 9
5 HANDBALL CLUB Bardejov (SK) 6 2 0 4 90:98 4
6 HŠK74 Kolárovo (SK) 6 1 0 5 88:102 2
7 THA Martin (SK) 6 0 0 6 38:103 0

Skupina WB

Prehľad skupiny WB

  MŠK Dunajská Streda "B" (SK) Strojár Malacky (SK) ŠKP Bratislava (SK) HK Sokol Bánovce nad Bebravou (SK) ŠŠK Prešov (SK) HK Slávia Partizánske (SK) DHC Slávia Praha (CZ) body skóre
MŠK Dunajská Streda "B" (SK)   11:8 17:10 15:18 5:22 18:17 13:24 6 79:99
Strojár Malacky (SK) 8:11   18:7 22:16 11:5 15:13 16:16 9 90:68
ŠKP Bratislava (SK) 10:17 7:18   25:24 17:17 9:21 9:21 3 77:118
HK Sokol Bánovce nad Bebravou (SK) 18:15 16:22 24:25   8:16 14:21 17:19 2 97:118
ŠŠK Prešov (SK) 22:5 5:11 17:17 16:8   13:10 16:12 9 89:63
HK Slávia Partizánske (SK) 17:18 13:15 21:9 21:14 10:13   13:16 4 95:85
DHC Slávia Praha (CZ) 24:13 16:16 21:9 19:17 12:16 16:13   9 108:84

Konečná tabuľka skupiny WB

Poradie Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 Strojár Malacky (SK) 6 4 1 1 90:68 9
2 ŠŠK Prešov (SK) 6 4 1 1 89:63 9
3 DHC Slávia Praha (CZ) 6 4 1 1 108:84 9
4 MŠK Dunajská Streda "B" (SK) 6 3 0 3 79:99 6
5 HK Slávia Partizánske (SK) 6 2 0 4 95:85 4
6 ŠKP Bratislava (SK) 6 1 1 4 77:118 3
7 HK Sokol Bánovce nad Bebravou (SK) 6 1 0 5 97:118 2

 

Konečné poradie:

1. MŠK Dunajská Streda "A" (SK)

2. HK Slovan Duslo Šaľa (SK)

3. ŠŠK Prešov (SK)

4. Strojár Malacky (SK)

5. Tatran Stupava (SK)

6. DHC Slávia Praha (CZ)

7. MŠK Dunajská Streda "B" (SK)

8. HC Zlín (CZ)

9. HK Slávia Partizánske (SK)

10. HANDBALL CLUB Bardejov (SK)

11. ŠKP Bratislava (SK)

12. HŠK74 Kolárovo (SK)

13. HK Sokol Bánovce nad Bebravou (SK)

14. THA Martin (SK)  

Čítať 2511 krát Naposledy zmenené pondelok, 12 jún 2017 12:41