Program SOHU 2017 (minihádzaná)

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
štvrtok, 08 jún 2017 00:07
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Program turnaja podľa dní a ihrísk

 

Program:

 Piatok 9.6.2017, Ihrisko č. 1

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
1 9:00 - 9:15 WA HC Tatran Stupava "C" (SK) 9:9 HC Tatran Stupava "E" (SK)
2 9:20 - 9:35 WA MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 23:1 HC Tatran Stupava "B" (SK)
3 9:40 - 9:55 WA HK Slávia Partizánske "A" (SK) 14:6 ŠKP Topolčany (SK)
4 10:00 - 10:15 WB HC Tatran Stupava "A" (SK) 12:11 HK Slávia Partizánske "B" (SK)
5 10:20 - 10:35 WB HC Tatran Stupava "D" (SK) 7:4 ŠKP Bratislava (SK)
6 10:40 - 10:55 WB MŠK Dunajská Streda "B" (SK) 16:7 MŠK Dunajská Streda "C" (SK)
7 11:00 - 11:15 WA HC Tatran Stupava "C" (SK) 4:32 MŠK Dunajská Streda "A" (SK)
8 11:20 - 11:35 WA HC Tatran Stupava "E" (SK) 7:5 HC Tatran Stupava "B" (SK)
9 11:40 - 11:55 WB HC Tatran Stupava "A" (SK) 16:1 HC Tatran Stupava "D" (SK)
10 12:00 - 12:15 WA HC Tatran Stupava "C" (SK) 3:17 HK Slávia Partizánske "A" (SK)
11 12:20 - 12:35 WB HK Slávia Partizánske "B" (SK) 12:0 ŠKP Bratislava (SK)
  12:35 - 13:00   Prestávka    
12 13:00 - 13:15 WA MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 15:3 ŠKP Topolčany (SK)
13 13:20 - 13:35 WB HC Tatran Stupava "A" (SK) 4:28 MŠK Dunajská Streda "B" (SK)
14 13:40 - 13:55 WA HC Tatran Stupava "E" (SK) 4:17 HK Slávia Partizánske "A" (SK)
15 14:00 - 14:15 WA HC Tatran Stupava "B" (SK) 5:13 ŠKP Topolčany (SK)
16 14:20 - 14:35 WB HC Tatran Stupava "D" (SK) 2:27 MŠK Dunajská Streda "C" (SK)
17 14:40 - 14:55 MB HO TJ Slovan Modra "A" (SK) 22:1 HC Tatran Stupava "C" (SK)
18 15:00 - 15:15 WB HK Slávia Partizánske "B" (SK) 3:27 MŠK Dunajská Streda "B" (SK)
19 15:20 - 15:35 WB ŠKP Bratislava (SK) 0:25 MŠK Dunajská Streda "C" (SK)

 Piatok 9.6.2017, Ihrisko č. 2

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
1 9:00 - 9:15 MA HC Tatran Stupava "A" (SK) 19:5 HC Tatran Stupava "D" (SK)
2 9:20 - 9:35 MA Strojár Malacky (SK) 21:9 ŠKP Bratislava "B" (SK)
3 9:40 - 9:55 MA HC Sporta Hlohovec "A" (SK) 13:7 HO TJ Slovan Modra "B" (SK)
4 10:00 - 10:15 MB ŠKP Bratislava "A" (SK) 15:8 HC Sporta Hlohovec "B" (SK)
5 10:20 - 10:35 MB HC Tatran Stupava "B" (SK) 19:3 HC Tatran Stupava "C" (SK)
6 10:40 - 10:55 MB Inter Bieloruská (SK) 6:15 HO TJ Slovan Modra "A" (SK)
7 11:00 - 11:15 MA HC Tatran Stupava "A" (SK) 24:5 ŠKP Bratislava "B" (SK)
8 11:20 - 11:35 MA HC Tatran Stupava "D" (SK) 10:14 Strojár Malacky (SK)
9 11:40 - 11:55 MA HC Sporta Hlohovec "A" (SK) 8:2 HC Sporta Hlohovec "C" (SK)
10 12:00 - 12:15 MB ŠKP Bratislava "A" (SK) 14:14 MHC Bardejov (SK)
11 12:20 - 12:35 MB Inter Bieloruská (SK) 19:7 HC Tatran Stupava "C" (SK)
  12:35 - 13:00   Prestávka    
12 13:00 - 13:15 MA HC Tatran Stupava "D" (SK) 12:13 HO TJ Slovan Modra "B" (SK)
13 13:20 - 13:35 MA HC Tatran Stupava "A" (SK) 16:11 Strojár Malacky (SK)
14 13:40 - 13:55 MB HO TJ Slovan Modra "A" (SK) 18:11 HC Tatran Stupava "B" (SK)
15 14:00 - 14:15 MA ŠKP Bratislava "B" (SK) 1:12 HC Sporta Hlohovec "A" (SK)
16 14:20 - 14:35 MA HO TJ Slovan Modra "B" (SK) 16:6 HC Sporta Hlohovec "C" (SK)
17 14:40 - 14:55 MB MHC Bardejov (SK) 19:10 Inter Bieloruská (SK)
18 15:00 - 15:15 MB HC Tatran Stupava "B" (SK) 17:13 HC Sporta Hlohovec "B" (SK)
19 15:20 - 15:35 MA HC Tatran Stupava "A" (SK) 21:7 HC Sporta Hlohovec "C" (SK)
20 15:40 - 15:55 MB HC Sporta Hlohovec "B" (SK) 7:18 MHC Bardejov (SK)

 Sobota 10.6.2017, Ihrisko č. 1

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
1. 8:00 WA HC Tatran Stupava "E" (SK) 2:14 ŠKP Topolčany (SK)
2. 8:35 WA HC Tatran Stupava "C" (SK) 6:5 HC Tatran Stupava "B" (SK)
3. 9:10 WA MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 12:3 HK Slávia Partizánske "A" (SK)
4. 9:45 WB HK Slávia Partizánske "B" (SK) 2:15 MŠK Dunajská Streda "C" (SK)
5. 10:20 WB HC Tatran Stupava "A" (SK) 12:2 ŠKP Bratislava (SK)
6. 10:55 WB HC Tatran Stupava "D" (SK) 1:15 MŠK Dunajská Streda "B" (SK)
7. 11:30 WA MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 9:1 HC Tatran Stupava "E" (SK)
8. 12:05 WA HC Tatran Stupava "C" (SK) 5:12 ŠKP Topolčany (SK)
9. 12:40 WA HC Tatran Stupava "B" (SK) 3:11 HK Slávia Partizánske "A" (SK)
10. 13:15 WB HC Tatran Stupava "D" (SK) 4:3 HK Slávia Partizánske "B" (SK)
11. 13:50 WB HC Tatran Stupava "A" (SK) 6:12 MŠK Dunajská Streda "C" (SK)
12. 14:25 WB ŠKP Bratislava (SK) 2:20 MŠK Dunajská Streda "B" (SK)
  15:00   Prestávka    
13. 15:35 o 9.-12. miesto D A5 D - HC Tatran Stupava "C" (SK) 7:8 B6 D - ŠKP Bratislava (SK)
14. 16:10 o 9.-12. miesto D A6 D - HC Tatran Stupava "B" (SK) 7:16 B5 D - HK Slávia Partizánske "B" (SK)
15. 16:45 o 5.-8. miesto D A3 D - ŠKP Topolčany (SK) 11:5 B4 D - HC Tatran Stupava "D" (SK)
16. 17:20 o 5.-8. miesto D A4 D - HC Tatran Stupava "E" (SK) 4:9 B3 D - HC Tatran Stupava "A" (SK)
17. 17:55 semifinále D A1 D - MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 13:7 B2 D - MŠK Dunajská Streda "C" (SK)
18. 17:55 semifinále D B1 D - MŠK Dunajská Streda "B" (SK) 15:7 A2 D - HK Slávia Partizánske "A" (SK)
19. 17:55 MA HC Tatran Stupava "D" (SK) 13:3 ŠKP Bratislava "B" (SK)

 Sobota 10.6.2017, Ihrisko č.2

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
1. 9:00 - 9:15 MB ŠKP Bratislava "A" (SK) 21:1 HC Tatran Stupava "C" (SK)
2. 9:20 - 9:35 MB HC Sporta Hlohovec "B" (SK) 6:9 HO TJ Slovan Modra "A" (SK)
3. 9:40 - 9:55 MB HC Tatran Stupava "B" (SK) 4:13 MHC Bardejov (SK)
4. 10:00 - 10:15 MA HC Tatran Stupava "A" (SK) 4:4 HC Sporta Hlohovec "A" (SK)
5. 10:20 - 10:35 MA HC Tatran Stupava "D" (SK) 9:8 HC Sporta Hlohovec "C" (SK)
6. 10:40 - 10:55 MA HO TJ Slovan Modra "B" (SK) 7:4 ŠKP Bratislava "B" (SK)
7. 11:00 - 11:15 MB HC Sporta Hlohovec "B" (SK) 8:2 HC Tatran Stupava "C" (SK)
8. 11:20 - 11:35 MA HC Sporta Hlohovec "A" (SK) 7:6 Strojár Malacky (SK)
9. 11:40 - 11:55 MB ŠKP Bratislava "A" (SK) 10:0 Inter Bieloruská (SK)
10. 12:00 - 12:15 MB HO TJ Slovan Modra "A" (SK) 5:9 MHC Bardejov (SK)
11. 12:20 - 12:35 MA HC Tatran Stupava "A" (SK) 17:6 HO TJ Slovan Modra "B" (SK)
12. 12:40 - 12:55 MA HC Sporta Hlohovec "C" (SK) 10:11 ŠKP Bratislava "B" (SK)
  12:55 - 13:20   Prestávka    
13. 13:20 - 13:35 MB ŠKP Bratislava "A" (SK) 15:10 HO TJ Slovan Modra "A" (SK)
14. 13:40 - 13:55 MB HC Sporta Hlohovec "B" (SK) 5:10 Inter Bieloruská (SK)
15. 14:00 - 14:15 MA HC Tatran Stupava "D" (SK) 7:16 HC Sporta Hlohovec "A" (SK)
16. 14:20 - 14:35 MA HO TJ Slovan Modra "B" (SK) 14:18 Strojár Malacky (SK)
17. 14:40 - 14:55 MB Inter Bieloruská (SK) 8:8 HC Tatran Stupava "B" (SK)

 Nedeľa 5.2.2017, Ihrisko č.1

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
1. 9:00 - 9:15 o 13. miesto CH A7 CH - HC Sporta Hlohovec "C" (SK) 7:13 B7 CH - HC Tatran Stupava "C" (SK)
2. 9:20 - 9:35 o 5.-8. miesto CH A4 CH - HO TJ Slovan Modra "B" (SK) 10:12 B3 CH - HO TJ Slovan Modra "A" (SK)
3. 9:40 - 9:55 o 5.-8. miesto CH A3 CH - Strojár Malacky (SK) 11:14 B4 CH - HC Tatran Stupava "B" (SK)
4. 10:00 - 10:15 o 11. miesto D A5 D - HC Tatran Stupava "C" (SK) 8:5 A6 D - HC Tatran Stupava "B" (SK)
5. 10:20 - 10:35 o 9. miesto D B6 D - ŠKP Bratislava (SK) 1:16 B5 D - HK Slávia Partizánske "B" (SK)
6. 10:40 - 10:55 o 11. miesto CH B6 CH - HC Sporta Hlohovec "B" (SK) 16:8 A6 CH - ŠKP Bratislava "B" (SK)
7. 11:00 - 11:15 o 9. miesto CH A5 CH - HC Tatran Stupava "D" (SK) 4:9 B5 CH - Inter Bieloruská (SK)
8. 11:20 - 11:35 o 7. miesto CH A4 CH - HO TJ Slovan Modra "B" (SK) 12:14 A3 CH - Strojár Malacky (SK)
9. 11:40 - 11:55 o 3. miesto D A2 D - HK Slávia Partizánske "A" (SK) 6:13 B2 D - MŠK Dunajská Streda "C" (SK)
10. 12:00 - 12:15 finále D B1 D - MŠK Dunajská Streda "B" (SK) 12:9 A1 D - MŠK Dunajská Streda "A" (SK)
11. 12:20 - 12:35 finále CH B1 CH - ŠKP Bratislava "A" (SK) 10:8 B2 CH - MHC Bardejov (SK)

 Nedeľa 5.2.2017, Ihrisko č. 2

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
1. 9:00 - 9:15 o 9.-12. miesto CH A6 CH - ŠKP Bratislava "B" (SK) 3:14 B5 CH - Inter Bieloruská (SK)
2. 9:20 - 9:35 o 9.-12. miesto CH A5 CH - HC Tatran Stupava "D" (SK) 11:10 B6 CH - HC Sporta Hlohovec "B" (SK)
3. 9:40 - 9:55 semifináleCH A2 CH - HC Sporta Hlohovec "A" (SK) 11:18 B1 CH - ŠKP Bratislava "A" (SK)
4. 10:00 - 10:15 semifináleCH A1 CH - HC Tatran Stupava "A" (SK) 12:17 B2 CH - MHC Bardejov (SK)
5. 10:20 - 10:35 o 7. miesto D A4 D - HC Tatran Stupava "E" (SK) 11:10 B4 D - HC Tatran Stupava "D" (SK)
6. 10:40 - 10:55 o 5. miesto D B3 D - HC Tatran Stupava "A" (SK) 8:6 A3 D - ŠKP Topolčany (SK)
7. 11:00 - 11:15 o 13. miesto CH B7 CH - HC Tatran Stupava "C" (SK) 7:14 A7 CH - HC Sporta Hlohovec "C" (SK)
8. 11:20 - 11:35 o 5. miesto CH B3 CH - HO TJ Slovan Modra "A" (SK) 13:14 B4 CH - HC Tatran Stupava "B" (SK)
9. 11:40 - 11:55 o 3. miesto CH A2 CH - HC Sporta Hlohovec "A" (SK) 5:13 A1 CH - HC Tatran Stupava "A" (SK)
Čítať 248 krát Naposledy zmenené nedeľa, 11 jún 2017 13:07