Program SOHU12 2017

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
pondelok, 05 jún 2017 22:12
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Program turnaja podľa dní a hál

 

Program:

 Piatok 9.6.2017, Hala ZŠ Stupava

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
1 8:00 MA HC Tatran Stupava (SK) 6:18 ŠKP Bratislava (SK)
2 8:40 WA HANDBALL CLUB Bardejov (SK) 14:17 MŠK Dunajská Streda "A" (SK)
3 9:20 WA HŠK74 Kolárovo (SK) 7:14 HC Tatran Stupava (SK)
4 10:00 MA HC Sporta Hlohovec (SK) 21:22 MŠK Považská Bystrica (SK)
5 10:40 WA HK Slovan Duslo Šaľa (SK) 15:18 HC Zlín (CZ)
6 11:20 MA HK Slavoj Trebišov (SK) 28:20 Sokol Sokolnice (CZ)
7 12:00 WA HC Tatran Stupava (SK) 16:12 HANDBALL CLUB Bardejov (SK)
8 12:40 MA ŠKP Bratislava (SK) 25:15 MŠK Považská Bystrica (SK)
9 13:20 MA HC Tatran Stupava (SK) 19:16 HC Sporta Hlohovec (SK)
10 14:00 WA HŠK74 Kolárovo (SK) 21:10 THA Martin (SK)
11 14:40 WA MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 30:20 HC Zlín (CZ)
12 15:20 MA HC Sporta Hlohovec (SK) 23:18 Sokol Sokolnice (CZ)
13 16:00 MA HC Tatran Stupava (SK) 22:28 HK Slavoj Trebišov (SK)
14 16:40 WA MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 16:22 HK Slovan Duslo Šaľa (SK)
15 17:20 WA HŠK74 Kolárovo (SK) 14:17 HC Zlín (CZ)
16 18:00 MA ŠKP Bratislava (SK) 22:21 HK Slavoj Trebišov (SK)
17 18:40 WA THA Martin (SK) 0:15 HC Tatran Stupava (SK)
18 19:20 WA HANDBALL CLUB Bardejov (SK) 14:16 HK Slovan Duslo Šaľa (SK)

 Piatok 9.6.2017, Hala PARK

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
1 8:00 MB Sport Club Senec (SK) 15:23 HO TJ Slovan Modra (SK)
2 8:40 MB Agrokarpaty Pezinok (SK) 5:25 Tatran Prešov (SK)
3 9:20 WB MŠK Dunajská Streda "B" (SK) 11:8 Strojár Malacky (SK)
4 10:00 WB ŠKP Bratislava (SK) 25:24 HK Sokol Bánovce nad Bebravou (SK)
5 10:40 MB Sport Club Senec (SK) 22:16 Agrokarpaty Pezinok (SK)
6 11:20 MB HO TJ Slovan Modra (SK) 25:23 Tatran Prešov (SK)
7 12:00 MB Sport Club Senec (SK) 22:21 HC Štart Nové Zámky (SK)
8 12:40 WB Strojár Malacky (SK) 18:7 ŠKP Bratislava (SK)
9 13:20 MB HC Štart Nové Zámky (SK) 16:22 MŠK Kysucké Nové Mesto (SK)
10 14:00 WB MŠK Dunajská Streda "B" (SK) 13:24 DHC Slávia Praha (CZ)
11 14:40 MB Agrokarpaty Pezinok (SK) 18:29 MŠK Kysucké Nové Mesto (SK)
12 15:20 WB ŠŠK Prešov (SK) 13:10 HK Slávia Partizánske (SK)
13 16:00 MB HO TJ Slovan Modra (SK) 20:18 HC Štart Nové Zámky (SK)
14 16:40 WB HK Sokol Bánovce nad Bebravou (SK) 8:16 ŠŠK Prešov (SK)
15 17:20 WB MŠK Dunajská Streda "B" (SK) 18:17 HK Slávia Partizánske (SK)
16 18:00 WB DHC Slávia Praha (CZ) 16:16 Strojár Malacky (SK)
17 18:40 WB ŠKP Bratislava (SK) 17:17 ŠŠK Prešov (SK)
18 19:20 WB HK Sokol Bánovce nad Bebravou (SK) 14:21 HK Slávia Partizánske (SK)

 Sobota 10.6.2017, Hala ZŠ Stupava

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
19 8:00 MA HC Sporta Hlohovec (SK) 10:13 ŠKP Bratislava (SK)
20 8:40 WA HŠK74 Kolárovo (SK) 19:20 HANDBALL CLUB Bardejov (SK)
21 9:20 MA MŠK Považská Bystrica (SK) 21:5 Sokol Sokolnice (CZ)
22 10:00 WA HC Tatran Stupava (SK) 15:15 HK Slovan Duslo Šaľa (SK)
23 10:40 WA HC Zlín (CZ) 11:5 THA Martin (SK)
24 11:20 MA HC Tatran Stupava (SK) 18:14 Sokol Sokolnice (CZ)
25 12:00 MA MŠK Považská Bystrica (SK) 19:23 HK Slavoj Trebišov (SK)
26 12:40 WA HC Tatran Stupava (SK) 13:13 MŠK Dunajská Streda "A" (SK)
27 13:20 WA HK Slovan Duslo Šaľa (SK) 18:12 THA Martin (SK)
28 14:00 WA HANDBALL CLUB Bardejov (SK) 15:23 HC Zlín (CZ)
29 14:40 MA HC Tatran Stupava (SK) 23:19 MŠK Považská Bystrica (SK)
30 15:20 MA HC Sporta Hlohovec (SK) 17:10 HK Slavoj Trebišov (SK)
31 16:00 MA ŠKP Bratislava (SK) 22:12 Sokol Sokolnice (CZ)
32 16:40 WA HŠK74 Kolárovo (SK) 15:20 MŠK Dunajská Streda "A" (SK)
33 17:20 WA HANDBALL CLUB Bardejov (SK) 15:7 THA Martin (SK)
34 18:00 WA HC Tatran Stupava (SK) 8:8 HC Zlín (CZ)
35 18:40 WA HŠK74 Kolárovo (SK) 12:21 HK Slovan Duslo Šaľa (SK)
36 19:20 WA MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 23:4 THA Martin (SK)

 Sobota 10.6.2017, Hala PARK

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
19 8:00 WB Strojár Malacky (SK) 11:5 ŠŠK Prešov (SK)
20 8:40 WB MŠK Dunajská Streda "B" (SK) 17:10 ŠKP Bratislava (SK)
21 9:20 MB Tatran Prešov (SK) 24:14 MŠK Kysucké Nové Mesto (SK)
22 10:00 WB HK Slávia Partizánske (SK) 13:16 DHC Slávia Praha (CZ)
23 10:40 MB Agrokarpaty Pezinok (SK) 16:21 HO TJ Slovan Modra (SK)
24 11:20 MB Sport Club Senec (SK) 20:17 MŠK Kysucké Nové Mesto (SK)
25 12:00 MB Tatran Prešov (SK) 22:13 HC Štart Nové Zámky (SK)
26 12:40 WB Strojár Malacky (SK) 22:16 HK Sokol Bánovce nad Bebravou (SK)
27 13:20 WB ŠŠK Prešov (SK) 16:12 DHC Slávia Praha (CZ)
28 14:00 WB ŠKP Bratislava (SK) 9:21 HK Slávia Partizánske (SK)
29 14:40 MB HO TJ Slovan Modra (SK) 24:27 MŠK Kysucké Nové Mesto (SK)
30 15:20 MB Sport Club Senec (SK) 12:19 Tatran Prešov (SK)
31 16:00 WB HK Sokol Bánovce nad Bebravou (SK) 17:19 DHC Slávia Praha (CZ)
32 16:40 MB Agrokarpaty Pezinok (SK) 10:17 HC Štart Nové Zámky (SK)
33 17:20 WB MŠK Dunajská Streda "B" (SK) 15:18 HK Sokol Bánovce nad Bebravou (SK)
34 18:00 WB ŠKP Bratislava (SK) 9:21 DHC Slávia Praha (CZ)
35 18:40 WB Strojár Malacky (SK) 15:13 HK Slávia Partizánske (SK)
36 19:20 WB MŠK Dunajská Streda "B" (SK) 5:22 ŠŠK Prešov (SK)

 Nedeľa 5.2.2017, Hala ZŠ Stupava

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
37 8:00 zápas o 13. miesto D A7 - THA Martin (SK) 7:17 B7 - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (SK)
38 8:40 semifinále D A2 - HK Slovan Duslo Šaľa (SK) 9:8 B1 - Strojár Malacky (SK)
39 9:20 semifinále D A1 - MŠK Dunajská Streda "A" (SK) 12:11 B2 - ŠŠK Prešov (SK)
40 10:00 zápas o 5. miesto D A3 - HC Tatran Stupava (SK) 8:7 B3 - DHC Slávia Praha (CZ)
41 10:40 zápas o 7. miesto D A4 - HC Zlín (CZ) 10:13 B4 - MŠK Dunajská Streda "B" (SK)
42 11:20 zápas o 3. miesto CH HO TJ Slovan Modra (SK) 7:25 Tatran Prešov (SK)
43 12:00 zápas o 3. miesto D Strojár Malacky (SK) 12:14 ŠŠK Prešov (SK)
44 12:40 finále D HK Slovan Duslo Šaľa (SK) 6:21 MŠK Dunajská Streda "A" (SK)
45 13:20 finále CH HK Slavoj Trebišov (SK) 7:21 ŠKP Bratislava (SK)

 Nedeľa 5.2.2017, Hala PARK

Č. záp. Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
37 8:00 zápas o 11. miesto CH A6 - Sokol Sokolnice (CZ) 16:18 B6 - Agrokarpaty Pezinok (SK)
38 8:40 semifinále CH A2 - HK Slavoj Trebišov (SK) 23:20 B1 - HO TJ Slovan Modra (SK)
39 9:20 semifinále CH A1 - ŠKP Bratislava (SK) 16:10 B2 - Tatran Prešov (SK)
40 10:00 zápas o 9. miesto CH A5 - HC Sporta Hlohovec (SK) 20:15 B5 - HC Štart Nové Zámky (SK)
41 10:40 zápas o 7. miesto CH A4 - MŠK Považská Bystrica (SK) 22:21 B4 - MŠK Kysucké Nové Mesto (SK)
42 11:20 zápas o 5. miesto CH A3 - HC Tatran Stupava (SK) 13:26 B3 - Sport Club Senec (SK)
43 12:00 zápas o 9. miesto D A5 - HANDBALL CLUB Bardejov (SK) 15:23 B5 - HK Slávia Partizánske (SK)
44 12:40 zápas o 11. miesto D A6 - HŠK74 Kolárovo (SK) 10:20 B6 - ŠKP Bratislava (SK)
Čítať 304 krát Naposledy zmenené nedeľa, 11 jún 2017 15:14