Zorno cup 2017 - mladší žiaci

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
pondelok, 30 január 2017 13:08
Ohodnotiť túto položku
(12 hlasov)

Program, výsledky a tabuľky pre kategóriu mladších žiakov

 

Program:

 Piatok 3.2.2017, Hala ZŠ Stupava

Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
10:00 A Strojár Malacky (SK) 25:1 HC Tatran Stupava „B“ (SK)
10:35 A Centrum Haná (CZ) 16:8 STM Olomouc „B“ (CZ)
11:10 B HC Zlín (CZ) 19:4 HC Tatran Stupava „A“ (SK)
11:45 A Strojár Malacky (SK) 6:15 Fivers WAT Margareten Wien (A)
12:20 B STM Olomouc „A“ (CZ) 27:3 SK Kuřim (CZ)
12:55 B HC Zlín (CZ) 22:10 SK Velká Bystřice (CZ)
13:30 A Fivers WAT Margareten Wien (A) 29:3 HC Tatran Stupava „B“ (SK)
14:05 B HC Tatran Stupava „A“ (SK) 6:19 STM Olomouc „A“ (CZ)
14:40 A STM Olomouc „B“ (CZ) 13:12 TJ Sokol Úvaly (CZ)
15:15 B SK Kuřim (CZ) 4:15 SK Velká Bystřice (CZ)
15:50 A HC Tatran Stupava „B“ (SK) 0:24 Centrum Haná (CZ)
16:25 A Strojár Malacky (SK) 5:26 Dukla Praha (CZ)
17:00 B HBC Jičín (CZ) 18:16 Tatran Prešov (SK)
17:35 B SK Velká Bystřice (CZ) 13:7 HC Tatran Stupava „A“ (SK)
18:10 A TJ Sokol Úvaly (CZ) 6:25 Dukla Praha (CZ)
18:45 B STM Olomouc „A“ (CZ) 12:18 HBC Jičín (CZ)
19:20 B HC Zlín (CZ) 13:17 Tatran Prešov (SK)
19:55 A Centrum Haná (CZ) 16:8 TJ Sokol Úvaly (CZ)

 Sobota 4.2.2017, Hala ZŠ Stupava

Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
8:00 B SK Kuřim (CZ) 8:25 HBC Jičín (CZ)
8:35 A HC Tatran Stupava „B“ (SK) 3:19 TJ Sokol Úvaly (CZ)
9:10 A Strojár Malacky (SK) 7:18 Centrum Haná (CZ)
9:45 B HC Zlín (CZ) 15:22 STM Olomouc „A“ (CZ)
10:20 B SK Kuřim (CZ) 6:16 Tatran Prešov (SK)
10:55 A Dukla Praha (CZ) 22:13 Fivers WAT Margareten Wien (A)
11:30 B HC Tatran Stupava „A“ (SK) 6:19 HBC Jičín (CZ)
12:05 A HC Tatran Stupava „B“ (SK) 4:14 STM Olomouc „B“ (CZ)
12:40 A TJ Sokol Úvaly (CZ) 6:16 Fivers WAT Margareten Wien (A)
13:15 B STM Olomouc „A“ (CZ) 14:10 SK Velká Bystřice (CZ)
13:50 B HC Tatran Stupava „A“ (SK) 14:6 SK Kuřim (CZ)
14:25 A Centrum Haná (CZ) 7:17 Dukla Praha (CZ)
15:00 A Strojár Malacky (SK) 5:11 STM Olomouc „B“ (CZ)
15:35 B HBC Jičín (CZ) 14:12 SK Velká Bystřice (CZ)
16:10 B HC Tatran Stupava „A“ (SK) 3:20 Tatran Prešov (SK)
16:45 A HC Tatran Stupava „B“ (SK) 4:27 Dukla Praha (CZ)
17:20 A Centrum Haná (CZ) 10:16 Fivers WAT Margareten Wien (A)
17:55 B STM Olomouc „A“ (CZ) 12:17 Tatran Prešov (SK)
18:30 B HC Zlín (CZ) 29:4 SK Kuřim (CZ)
19:05 A Strojár Malacky (SK) 9:10 TJ Sokol Úvaly (CZ)
19:40 A STM Olomouc „B“ (CZ) 7:19 Dukla Praha (CZ)

 Nedeľa 5.2.2017, Hala ZŠ Stupava

Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
8:00 B Tatran Prešov (SK) 21:14 SK Velká Bystřice (CZ)
8:35 B HC Zlín (CZ) 14:15 HBC Jičín (CZ)
9:10 A STM Olomouc „B“ (CZ) 10:17 Fivers WAT Margareten Wien (A)
9:45 zápas o 13. miesto A7 - HC Tatran Stupava „B“ (SK) 5:21 B7 - SK Kuřim (CZ)
10:20 zápas o 11. miesto A6 - Strojár Malacky (SK) 8:12 B6 - HC Tatran Stupava „A“ (SK)
10:55 zápas o 9. miesto A5 - TJ Sokol Úvaly (CZ) 12:13 B5 - SK Velká Bystřice (CZ)
11:30 zápas o 7. miesto A4 - STM Olomouc „B“ (CZ) 13:16 B4 - HC Zlín (CZ)
12:05 zápas o 5. miesto A3 - Centrum Haná (CZ) 10:17 B3 - STM Olomouc „A“ (CZ)
12:40 zápas o 3. miesto A2 - Fivers WAT Margareten Wien (A) 9:15 B2 - Tatran Prešov (SK)
13:15 finále A1 - Dukla Praha (CZ) 17:11 B1 - HBC Jičín (CZ)

Skupina A

Prehľad skupiny A

  Strojár Malacky (SK) HC Tatran Stupava „B“ (SK) Centrum Haná (CZ) STM Olomouc „B“ (CZ) TJ Sokol Úvaly (CZ) Dukla Praha (CZ) Fivers WAT Margareten Wien (A) body skóre
Strojár Malacky (SK) Strojár Malacky 25:1 7:18 5:11 9:10 5:26 6:15 2 57:81
HC Tatran Stupava „B“ (SK) 1:25 HC Tatran Stupava 0:24 4:14 3:19 4:27 3:29 0 15:138
Centrum Haná (CZ) 18:7 24:0 Centrum Haná 16:8 16:8 7:17 10:16 8 91:56
STM Olomouc „B“ (CZ) 11:5 14:4 8:16 STM Olomouc 13:12 7:19 10:17 6 63:73
TJ Sokol Úvaly (CZ) 10:9 19:3 8:16 12:13 TJ Sokol Úvaly 6:25 6:16 4 61:82
Dukla Praha (CZ) 26:5 27:4 17:7 19:7 25:6 Dukla Praha 22:13 12 136:42
Fivers WAT Margareten Wien (A) 15:6 29:3 16:10 17:10 16:6 13:22 Fivers Handball 10 106:57

Konečná tabuľka skupiny A

Poradie Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 Dukla Praha (CZ) 6 6 0 0 136:42 12
2 Fivers WAT Margareten Wien (A) 6 5 0 1 106:57 10
3 Centrum Haná (CZ) 6 4 0 2 91:56 8
4 STM Olomouc „B“ (CZ) 6 3 0 3 63:73 6
5 TJ Sokol Úvaly (CZ) 6 2 0 4 61:82 4
6 Strojár Malacky (SK) 6 1 0 5 57:81 2
7 HC Tatran Stupava „B“ (SK) 6 0 0 6 15:138 0

Skupina B

Prehľad skupiny B

  HC Zlín (CZ) HC Tatran Stupava „A“ (SK) STM Olomouc „A“ (CZ) SK Kuřim (CZ) HBC Jičín (CZ) Tatran Prešov (SK) SK Velká Bystřice (CZ) body skóre
HC Zlín (CZ) HC Zlín 19:4 15:22 29:4 14:15 13:17 22:10 6 112:72
HC Tatran Stupava „A“ (SK) 4:19 HC Tatran Stupava 6:19 14:6 6:19 3:20 7:13 2 40:96
STM Olomouc „A“ (CZ) 22:15 19:6 STM Olomouc 27:3 12:18 12:17 14:10 8 106:69
SK Kuřim (CZ) 4:29 6:14 3:27 SK Kuřim 8:25 6:16 4:15 0 31:126
HBC Jičín (CZ) 15:14 19:6 18:12 25:8 HBC Jičín 18:16 14:12 12 109:68
Tatran Prešov (SK) 17:13 20:3 17:12 16:6 16:18 Tatran Prešov 21:14 10 107:66
SK Velká Bystřice (CZ) 10:22 13:7 10:14 15:4 12:14 14:21 SK Velká Bystřice 4 74:82

Konečná tabuľka skupiny B

Poradie Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 HBC Jičín (CZ) 6 6 0 0 109:68 12
2 Tatran Prešov (SK) 6 5 0 1 107:66 10
3 STM Olomouc „A“ (CZ) 6 4 0 2 106:69 8
4 HC Zlín (CZ) 6 3 0 3 112:72 6
5 SK Velká Bystřice (CZ) 6 2 0 4 74:82 4
6 HC Tatran Stupava „A“ (SK) 6 1 0 5 40:96 2
7 SK Kuřim (CZ) 6 0 0 6 31:126 0

Konečné poradie:

1. Dukla Praha (CZ)
2. HBC Jičín (CZ)
3. Tatran Prešov (SK)
4. Fivers WAT Margareten Wien (A)
5. STM Olomouc „A“ (CZ)
6. Centrum Haná (CZ)
7. HC Zlín (CZ)
8. STM Olomouc „B“ (CZ)
9. SK Velká Bystřice (CZ)
10. TJ Sokol Úvaly (CZ)
11. HC Tatran Stupava „A“ (SK)
12. Strojár Malacky (SK)
13. SK Kuřim (CZ)
14. HC Tatran Stupava „B“ (SK)





Čítať 5909 krát Naposledy zmenené pondelok, 06 február 2017 09:37