Zorno cup 2017 - starší žiaci

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
pondelok, 30 január 2017 13:07
Ohodnotiť túto položku
(11 hlasov)

Program, výsledky a tabuľky pre kategóriu starších žiakov

 

Program:

 Piatok 3.2.2017, Hala Park Stupava

Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
11:45 B Sokol Sokolnice (CZ) 13:24 Budaörs Handball (HU)
12:30 B HC Tatran Stupava (SK) 22:8 SK Kuřim (CZ)
13:15 A Strojár Malacky (SK) 15:25 Tatran Litovel (CZ)
14:00 A HBC Jičín (CZ) 19:14 TJ Sokol Úvaly (CZ)
14:45 B HC Tatran Stupava (SK) 22:15 Sokol Sokolnice (CZ)
15:30 B Slavoj Trebišov (SK) 17:33 Dukla Praha (CZ)
16:15 A Tatran Prešov (SK) 21:25 Fivers WAT Margareten Wien (A)
17:00 B SK Kuřim (CZ) 7:27 Budaörs Handball (HU)
17:45 B HC Tatran Stupava (SK) 15:25 Slavoj Trebišov (SK)
18:30 A Strojár Malacky (SK) 12:27 HBC Jičín (CZ)
19:15 A Tatran Litovel (CZ) 25:30 TJ Sokol Úvaly (CZ)
20:00 A Strojár Malacky (SK) 6:32 Tatran Prešov (SK)

 Sobota 4.2.2017, Hala Park Stupava

Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
8:00 A HBC Jičín (CZ) 15:26 Fivers WAT Margareten Wien (A)
8:45 A Tatran Litovel (CZ) 12:23 Tatran Prešov (SK)
9:30 A TJ Sokol Úvaly (CZ) 15:28 Fivers WAT Margareten Wien (A)
10:15 B Sokol Sokolnice (CZ) 9:36 Dukla Praha (CZ)
11:00 B SK Kuřim (CZ) 19:27 Slavoj Trebišov (SK)
11:45 B Budaörs Handball (HU) 11:25 Dukla Praha (CZ)
12:30 A HBC Jičín (CZ) 24:18 Tatran Litovel (CZ)
13:15 A Strojár Malacky (SK) 8:25 Fivers WAT Margareten Wien (A)
14:00 A TJ Sokol Úvaly (CZ) 13:32 Tatran Prešov (SK)
14:45 B Sokol Sokolnice (CZ) 28:15 SK Kuřim (CZ)
15:30 B HC Tatran Stupava (SK) 14:26 Dukla Praha (CZ)
16:15 B Budaörs Handball (HU) 21:7 Slavoj Trebišov (SK)
17:00 A Tatran Litovel (CZ) 13:30 Fivers WAT Margareten Wien (A)
17:45 A Strojár Malacky (SK) 13:15 TJ Sokol Úvaly (CZ)
18:30 A HBC Jičín (CZ) 19:22 Tatran Prešov (SK)
19:15 B HC Tatran Stupava (SK) 9:16 Budaörs Handball (HU)

 Nedeľa 5.2.2017, Hala Park Stupava

Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
8:00 B SK Kuřim (CZ) 4:30 Dukla Praha (CZ)
8:45 B Sokol Sokolnice (CZ) 15:27 Slavoj Trebišov (SK)
9:30 zápas o 11. miesto A6 - Strojár Malacky (SK) 20:8 B6 - SK Kuřim (CZ)
10:15 zápas o 9. miesto A5 - Tatran Litovel (CZ) 16:25 B5 - Sokol Sokolnice (CZ)
11:00 zápas o 7. miesto A4 - TJ Sokol Úvaly (CZ) 17:23 B4 - HC Tatran Stupava (SK)
11:45 zápas o 5. miesto A3 - HBC Jičín (CZ) 21:23 B3 - Slavoj Trebišov (SK)
12:30 zápas o 3. miesto A2 - Tatran Prešov (SK) 14:20 B2 - Budaörs Handball (HU)
13:15 finále A1 - Fivers WAT Margareten Wien (A) 12:23 B1 - Dukla Praha (CZ)

Skupina A

Prehľad skupiny A

  Strojár Malacky (SK) Tatran Litovel (CZ) HBC Jičín (CZ) TJ Sokol Úvaly (CZ) Tatran Prešov (SK) Fivers WAT Margareten Wien (A) body skóre
Strojár Malacky (SK) Strojár Malacky 15:25 12:27 13:15 6:32 8:25 0 54:124
Tatran Litovel (CZ) 25:15 Tatran Litovel 18:24 25:30 12:23 13:30 2 93:122
HBC Jičín (CZ) 27:12 24:18 HBC Jičín 19:14 19:22 15:26 6 104:92
TJ Sokol Úvaly (CZ) 15:13 30:25 14:19 TJ Sokol Úvaly 13:32 15:28 4 87:117
Tatran Prešov (SK) 32:6 23:12 22:19 32:13 Tatran Prešov 21:25 8 130:75
Fivers WAT Margareten Wien (A) 25:8 30:13 26:15 28:15 25:21 Fivers Handball 10 134:72

Konečná tabuľka skupiny A

Poradie Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 Fivers WAT Margareten Wien (A) 5 5 0 0 134:72 10
2 Tatran Prešov (SK) 5 4 0 1 130:75 8
3 HBC Jičín (CZ) 5 3 0 2 104:92 6
4 TJ Sokol Úvaly (CZ) 5 2 0 3 87:117 4
5 Tatran Litovel (CZ) 5 1 0 4 93:122 2
6 Strojár Malacky (SK) 5 0 0 5 54:124 0

Skupina B

Prehľad skupiny B

  HC Tatran Stupava (SK) SK Kuřim (CZ) Sokol Sokolnice (CZ) Budaörs Handball (HU) Slavoj Trebišov (SK) Dukla Praha (CZ) body skóre
HC Tatran Stupava (SK) HC Tatran Stupava 22:8 22:15 9:16 15:25 14:26 4 82:90
SK Kuřim (CZ) 8:22 SK Kuřim 15:28 7:27 19:27 4:30 0 53:134
Sokol Sokolnice (CZ) 15:22 28:15 Sokol Sokolnice 13:24 15:27 9:36 2 80:124
Budaörs Handball (HU) 16:9 27:7 24:13 Budaörs Handball 21:7 11:25 8 99:61
Slavoj Trebišov (SK) 25:15 27:19 27:15 7:21 KH Slavoj Trebišov 17:33 6 103:103
Dukla Praha (CZ) 26:14 30:4 36:9 25:11 33:17 Dukla Praha 10 150:55

Konečná tabuľka skupiny B

Poradie Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 Dukla Praha (CZ) 5 5 0 0 150:55 10
2 Budaörs Handball (HU) 5 4 0 1 99:61 8
3 Slavoj Trebišov (SK) 5 3 0 2 103:103 6
4 HC Tatran Stupava (SK) 5 2 0 3 82:90 4
5 Sokol Sokolnice (CZ) 5 1 0 4 80:124 2
6 SK Kuřim (CZ) 5 0 0 5 53:134 0

Konečné poradie:

1. Dukla Praha (CZ)
2. Fivers WAT Margareten Wien (A)
3. Budaörs Handball (HU)
4. Tatran Prešov (SK)
5. Slavoj Trebišov (SK)
6. HBC Jičín (CZ)
7. HC Tatran Stupava (SK)
8. TJ Sokol Úvaly (CZ)
9. Sokol Sokolnice (CZ)
10. Tatran Litovel (CZ)
11. Strojár Malacky (SK)
12. SK Kuřim (CZ)







Čítať 4827 krát Naposledy zmenené pondelok, 06 február 2017 10:13