Ml. dorastenky: ŠŠK SLŠ Prešov – Stupava-Malacky 28: 22 (15:10)

Zverejnené v Aktuality a články
nedeľa, 23 október 2016 21:53
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Už od prvých minút našim babám akoby dlhou cestou do Prešova oťaželi nohy. Prešlo pätnásť minút a domáce už boli vo vedení o štyri góly. Prešlo ďalších desať minút a vedenie domácich už bolo sedemgólové. To sa potom hrá ťažko.

Vstup do druhého polčasu bol však z hľadiska skóre veľmi zlý, veľmi. V 41min. domáce viedli už jasne rozdielom triedy, 22:10. Naše baby ale zmobilizovali sily a boli domácim plnohodnotným súperom. Prešovčanky v doterajšej sezóne ešte nestratili ani bod a túto štatistiku si udržali i po tomto víkende a zaslúžene triumfovali.

„Knedle“ sa po zápase v Prešove presunuli do Vranova nad Topľou , kde ich čakal v nedeľu ďalší zápas.

Zostava a góly: Paulína Bolfová 8, Šárka Halusková, Zuzana Danišová 2, Sabina Baštiová, Lucia Nemčeková 2, Sabína Gálová 5, Nicol Hladíková 4, Petra Geisseová, Nikola Kmeťová, Romana Rácová 1, Lucia Tóthová.

Tréneri: Ľuboš Bašti, Robo Geisse

Asistent: Jana Bolfová

Priebeh: 6:2, 13:6, 15:10 / 22:10, 24:18, 28:22

Čítať 495 krát Naposledy zmenené nedeľa, 23 október 2016 22:02