Stupava Cup 2024

HC Tatran Stupava pozýva na Stupava Cup 2024

Hádzanársky klub HC Tatran Stupava s radosťou oznamuje, že spúšťa prihlasovanie na 7. ročník medzinárodného dievčenského hádzanárskeho turnaja Stupava Cup 2024. Turnaj sa uskutoční v dňoch 23. – 25. augusta 2024 v školskej športovej hale a Park hale v Stupave, športovej hale v Záhorskej Bystrici a v športovej hale Malina v Malackách.

Kategórie turnaja

Turnaj je určený pre dievčatá v nasledujúcich vekových kategóriách:

– G12 – mladšie žiačky (ročník narodenia 2012 a mladšie)

– G14 – staršie žiačky (ročník narodenia 2010 a mladšie)

– G16 – mladšie dorastenky (ročník narodenia 2008 a mladšie)

– G18 – staršie dorastenky (ročník narodenia 2006 a mladšie)

Organizátori si vyhradzujú právo výberu tímov v prípade, že počet prihlásených družstiev presiahne maximálnu kapacitu turnaja.

Ubytovanie a stravovanie

Pre účastníčky turnaja je zabezpečené ubytovanie v penzióne v Stupave a miestnosti v Lamači. Cena ubytovania na osobu za celý pobyt závisí od zvoleného typu:

1. A) penzión – 86 eur
  2. B) miestnosť (vlastné spacáky a karimatky) – 66 eur

V cene je zahrnutá strava v školskej jedálni (večera 23.8., raňajky, obed a večera 24.8., raňajky a obed 25.8.), ubytovanie na 2 noci a doprava medzi základnou školou a športovými halami.

Upozorňujeme, že každé družstvo bude platiť depozit za ubytovanie (50 eur za miestnosť, 150 eur za penzión). Tento depozit bude vrátený v plnej výške pri odchode z turnaja, ak nedôjde k žiadnym škodám na zariadení a vybavení ubytovania zavineným družstvom.

Pravidlá a rozhodcovia

Turnaj sa bude riadiť platnými pravidlami Európskej hádzanárskej federácie (EHF). Rozhodcov deleguje Slovenský zväz hádzanej (SZH). Zahraniční rozhodcovia, ktorí majú záujem zúčastniť sa na turnaji, môžu poslať písomnú žiadosť organizačnému výboru. Ich pobyt bude hradený organizátormi, avšak bez nároku na odmenu za rozhodovanie.

Ceny a štartovné

Družstvá, ktoré sa umiestnia na prvých troch miestach v každej kategórii, získajú vecné ceny. Každý zúčastnený tím dostane účastnícky diplom. Štartovné za jeden tím je 150 eur. Registračný poplatok je potrebné uhradiť do 30. júna 2024 na účet HC Tatran Stupava (IBAN: SK 9409000000005031303533).

Program turnaja

Presný program turnaja bude závisieť od počtu prihlásených družstiev. Zápasy v skupinách sa budú hrať v piatok a sobotu od 8:00 do 20:00. V sobotu večer je naplánovaný kultúrny program. V nedeľu sa uskutočnia zápasy o umiestnenie a vyhodnotenie turnaja.

Prihlasovanie

Záujemcovia o účasť na turnaji môžu zasielať prihlášky do 30. júna 2024 na e-mailovú adresu playminihandball@hctatranstupava.sk alebo kontaktovať Rudolfa Draškoviča na telefónnom čísle +421 907 827 047.

Tešíme sa na vašu účasť a skvelé hádzanárske zážitky na Stupava Cupe 2024!

Pozvánka a prihláška Stupava Cup 2024