Dve (tri) percentá pre stupavskú hádzanú

Napísal(a)
Zverejnené v Aktuality
utorok, 14 apríl 2020 09:12
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Vážení priaznivci stupavskej hádzanej,

2% z vašich daní nám každoročne veľmi pomáhajú. Príspevky z minulých rokov nám umožnili zrekonštruovať tréningové centrum na Zelenom Dvore či kúpiť klubový autobus, intenzívne využívaný na dopravu na zápasy či turnaje.

Vďaka rastúcemu počtu hádzanárov sú pre nás čoraz dôležitejšie priestory na trénovanie a zápasy. Preto tohtoročné príspevky pomôžu revitalizovať vonkajšie hádzanárske ihrisko na Zelenom Dvore, čo nám zlepší možnosti nášho klubu.

Aj tento rok máte možnosť darovať 2% z daní na rozvoj hádzanej v Stupave. Vás to nestojí nič a stupavskej hádzanej to môže pomôcť. Ako postupovať?

Ak ste zamestnanec:

Ak ste živnostník a podávate daňové priznanie

• Tlačivo vyhlásenia je už súčasťou daňového priznania, vyplňte do neho prosím údaje:
    • Obchodné meno alebo názov: HC Tatran Stupava
    • Sídlo – obec, PSČ, ulica, číslo: Stupava, 900 31, Krajná 16
    • Právna forma: Občianske združenie
    • Identifikačné číslo prijímateľa:31824765

V prípade, že pracujete pre klub ako dobrovoľník, máte možnosť darovať až 3 percentá. Kontaktujte vedenie klubu kvôli potrebnému potvrdeniu.

V mene stupavskej hádzanej ďakujeme.

Čítať 1807 krát Naposledy zmenené utorok, 14 apríl 2020 16:41