Život bez hádzanej - Milada Renčová

utorok, 21 apríl 2020 22:42
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

1. Ako tráviš momentálne svoj voľný čas? Kde sa momentálne nachádzaš?

Množství volného času se u mě velmi nezměnilo, nikdy jsem ho moc neměla a občas jsem říkala, že volný čas si pro sebe „kradu“.  První týdny nás zasáhl nápor ze strany zákazníků a pacientů. Z práce jsem chodila velmi unavená a volný čas znamenal spánek. V současné době, kdy se situace trochu ustálila, se snažím věnovat i domácnosti – mám doma tři strávníky na plnou penzi  (stejně jako mnoho dalších žen). Zároveň se snažíme skoro denně vyvětrat alespoň krátkou vyjížďkou na kole. A víkendy vždy patřily a patří našim výletům.

IMG_8588.jpgNevynechali jsme je ani teď. Chodíme dýchat do Karpat. V začátcích opatření to byla pro mě opravdu záchrana. Máme štěstí, že máme v okrese takový poklad, jako jsou Malé Karpaty.

2. Ako veľmi zmenila situácia ohľadom CORONY  Tvoj súkromný a športový život?

Corona nás zastavila, převrátila životy. Chybí mi kontakt s lidmi, společnost. Stejně jako všem.

3. Udržuješ sa pravidelne vo forme? Ak áno, prezraď ako?

Ano, skupinová cvičení jsou zrušená – u mě to byl pilates 3x týdně, tak se snažíme jezdit na kole a chodit na túry.

5. Tešíš sa opäť na návrat na palubovku / lavičku?

IMG_8491.jpg

Návrat na lavičku pro mě znamená znovu obnovit fanshop. Zastavili jsme se v plném rozběhu, kdy se  podařilo Lesance vytvořit pěknou kolekci, tak se těším, že po uvolnění oblečeme další fanoušky.

6. Čo myslíš, kedy tieto obmedzenia skončia?

Já doufám, že v brzké době se pomalu začnou omezení uvolňovat. Ale stále musíme myslet na zodpovědnost a pevně věřím krizovému týmu a jejich rozhodnutím.

7. Čo odkážeš našim fanúšikom?

Být zodpovědný vůči sobě a druhým. Zároveň nesedět doma, ale pohybovat se venku, na kole, pěšky, v lese, u Moravy. Svůj den vyplnit činnostmi, které jsou povinné, ale i takové, které nás baví. IMG_3364.jpgDejte svým dnům režim, pomůže Vám to, aby jste neupadli do letargie a deprese. A věřit, že všechno bude zase dobré. Pokud je to v mých silách a možnostech, ráda pomůžu. Stačí se ozvat. A doufám, že se co nejdříve  uvidíme i jinde než u mě v práci.

Čítať 335 krát Naposledy zmenené štvrtok, 23 apríl 2020 09:53

jún 2020