Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

Stupava Cup 2021 - informácie

Napísal(a) 
Zverejnené v Aktuality
štvrtok, 26 august 2021 12:52
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Program, výsledky a tabuľky 

 

Program:

 Piatok/Friday 27.8., Školská hala Stupava - hala ZS

Čas Skupina Tím1 Výsledok Tím2 Fáza
14:00 G19 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 28:20 ŠKP Bratislava Group
15:05 G16 HC DAC Dunajská Streda 25:5 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník Group
15:51 G16 ŠKP Bratislava 11:19 HK AS Trenčín Group
16:37 G16 MHK Bytča 13:16 HC Tatran Stupava Group
17:23 G19 MHK Bytča 23:35 HC Tatran Stupava Group
18:28 G16 HC DAC Dunajská Streda 20:17 HK AS Trenčín Group
19:13 G16 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 27:13 HC Tatran Stupava Group

 Piatok/Friday 27.8., Záhorská Bystrica - hala ZB

Čas Skupina Tím1 Výsledok Tím2 Fáza
14:00 G14 A MHK Bytča 4:28 HC DAC Dunajská Streda "A" Group
14:36 G14 A ŠKP Bratislava 8:8 Slovan Malá Fatra - HK Žilina Group
15:12 G14 B HK AS Trenčín 16:22 HC DAC Dunajská Streda "B" Group
15:48 G14 B MHáK Martin 4:20 Handball Zlatná na Ostrove Group
16:24 G14 A MHK Bytča 10:6 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník Group
17:00 G14 B HK AS Trenčín 23:13 HC Tatran Stupava Group
17:36 G14 A HC DAC Dunajská Streda "A" 26:8 ŠKP Bratislava Group
18:12 G14 B HC DAC Dunajská Streda "B" 23:5 MHáK Martin Group

 Piatok/Friday 27.8., Park hala Stupava - hala PK

Čas Skupina Tím1 Výsledok Tím2 Fáza
14:00 G12 MHK Bytča 16:5 HC Tatran Stupava Group
14:30 G12 HK AS Trenčín 23:5 HC Zlín (CZ) Group
15:00 G12 ŠKP Bratislava 7:4 ŠK ZEMPLIN Trebišov "B" Group
15:30 G12 MHK Bytča 11:4 ŠK ZEMPLIN Trebišov "A" Group
16:00 G12 HK AS Trenčín 22:6 ŠK ZEMPLIN Trebišov "B" Group
16:30 G12 ŠKP Bratislava 7:19 HC Tatran Stupava Group
17:00 G12 HC Zlín (CZ) 6:12 ŠK ZEMPLIN Trebišov "A" Group

 Sobota/Saturday 28.8. 2021 , Školská hala Stupava - hala ZS

Čas Skupina Tím1 Výsledok Tím2 Fáza
8:00 G16 ŠKP Bratislava 11:12 HC Tatran Stupava Group
8:46 G16 MHK Bytča 15:19 HK AS Trenčín Group
9:32 G19 HC DAC Dunajská Streda 26:32 ŠKP Bratislava Group
10:37 G19 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 24:27 HC Tatran Stupava Group
11:42 G16 ŠKP Bratislava 12:11 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník Group
12:28 G16 HK AS Trenčín 24:15 HC Tatran Stupava Group
13:14 G19 ŠKP Bratislava 30:29 MHK Bytča Group
14:19 G16 MHK Bytča 13:12 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník Group
15:05 G16 HC DAC Dunajská Streda 25:11 ŠKP Bratislava Group
15:51 G19 HC DAC Dunajská Streda 32:35 HC Tatran Stupava Group
16:56 G16 HC DAC Dunajská Streda 21:14 HC Tatran Stupava Group
17:23 G16 ŠKP Bratislava 12:19 MHK Bytča Group
18:28 G16 HK AS Trenčín 22:9 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník Group
19:14 G19 MHK Bytča 14:17 HC DAC Dunajská Streda Group
20:19 G16 HC DAC Dunajská Streda 22:12 MHK Bytča Group

 Sobota/Saturday 28.8. 2021 , Záhorská Bystrica - hala ZB

Čas Skupina Tím1 Výsledok Tím2 Fáza
8:00 G14 A Slovan Malá Fatra - HK Žilina 9:5 MHK Bytča Group
8:36 G14 A HC DAC Dunajská Streda "A" 21:4 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník Group
9:12 G14 B Handball Zlatná na Ostrove 18:26 HK AS Trenčín Group
9:48 G14 B HC DAC Dunajská Streda "B" 27:14 HC Tatran Stupava Group
10:24 G14 A MHK Bytča 14:19 ŠKP Bratislava Group
11:00 G14 A Slovan Malá Fatra - HK Žilina 15:7 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník Group
11:36 G14 B HK AS Trenčín 18:5 MHáK Martin Group
12:12 G14 B Handball Zlatná na Ostrove 20:11 HC Tatran Stupava Group
12:48 G14 A HC DAC Dunajská Streda "A" 18:6 Slovan Malá Fatra - HK Žilina Group
13:24 G14 A ŠKP Bratislava 11:10 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník Group
14:00 G14 B HC DAC Dunajská Streda "B" 18:14 Handball Zlatná na Ostrove Group
14:36 G14 B MHáK Martin 8:21 HC Tatran Stupava Group
15:12 G14 A3 - ŠKP Bratislava 9:22 B4 - HC Tatran Stupava 5.-8.
15:48 G14 A4 - MHK Bytča 8:19 B3 - Handball Zlatná na Ostrove 5.-8.
16:24 G14 A1 - HC DAC Dunajská Streda "A" 15:16 B2 - HK AS Trenčín 1.-4.
17:00 G14 A2 - Slovan Malá Fatra - HK Žilina 9:22 B1 - HC DAC Dunajská Streda "B" 1.-4.

 Sobota/Saturday 28.8. 2021 ,Park hala Stupava - hala PK

Čas Skupina Tím1 Výsledok Tím2 Fáza
9:00 G12 MHK Bytča 11:1 ŠK ZEMPLIN Trebišov "B" Group
9:35 G12 HK AS Trenčín 12:7 ŠK ZEMPLIN Trebišov "A" Group
10:10 G12 ŠKP Bratislava 11:4 HC Zlín (CZ) Group
10:45 G12 ŠK ZEMPLIN Trebišov "B" 4:14 HC Tatran Stupava Group
11:20 G12 MHK Bytča 9:2 HC Zlín (CZ) Group
11:55 G12 HK AS Trenčín 16:8 ŠKP Bratislava Group
13:30 G12 HC Zlín (CZ) 8:21 HC Tatran Stupava Group
14:00 G12 HK AS Trenčín 6:11 MHK Bytča Group
14:30 G12 HC Tatran Stupava 8:8 ŠK ZEMPLIN Trebišov "A" Group
15:00 G12 HK AS Trenčín 20:12 HC Tatran Stupava Group
15:30 G12 ŠK ZEMPLIN Trebišov "B" 3:10 ŠK ZEMPLIN Trebišov "A" Group
16:00 G14 A5 - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 16:12 B5 - MHáK Martin 9.-10.

 Nedeľa/Sunday 29.8. 2021 ,Školská hala Stupava - hala ZS

Čas Skupina Tím1 Výsledok Tím2 Fáza
8:00 G16 5 - ŠKP Bratislava 12:5 6 - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník o 5. miesto
8:46 G19 MHK Bytča 20:22 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník Group
9:51 G16 4 - MHK Bytča 20:17 3 - HC Tatran Stupava o 3. miesto
10:37 G19 ŠKP Bratislava 21:32 HC Tatran Stupava Group
11:42 G16 2 - HK AS Trenčín 15:23 1 - HC DAC Dunajská Streda o 1. miesto
12:30 G19 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 21:27 HC DAC Dunajská Streda Group

 Nedeľa/Sunday 29.8. 2021, Záhorská Bystrica - hala ZB

Čas Skupina Tím1 Výsledok Tím2 Fáza
8:00 G14 A5 - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 14:11 B5 - MHáK Martin 9.-10.
8:35 G12 ŠKP Bratislava 2:15 MHK Bytča Group
9:10 G12 ŠK ZEMPLIN Trebišov "B" 8:7 HC Zlín (CZ) Group
9:45 G12 ŠKP Bratislava 2:9 ŠK ZEMPLIN Trebišov "A" Group
10:20 G14 A3 - ŠKP Bratislava 10:18 A4 - MHK Bytča o 7. miesto
10:55 G14 B4 - HC Tatran Stupava 8:19 B3 - Handball Zlatná na Ostrove o 5. miesto
11:30 G14 A1 - HC DAC Dunajská Streda "A" 13:11 A2 - Slovan Malá Fatra - HK Žilina o 3. miesto
12:05 G14 B2 - HK AS Trenčín 16:14 B1 - HC DAC Dunajská Streda "B" finále

Tabuľky/Tables:

G12

G12 MHK Bytča HC Tatran Stupava HK AS Trenčín HC Zlín (CZ) ŠKP Bratislava ŠK ZEMPLIN Trebišov "B" ŠK ZEMPLIN Trebišov "A" body skóre dif poradie
MHK Bytča 16:5 11:6 9:2 15:2 11:1 11:4 12 73:20 +53 1
HC Tatran Stupava 5:16 12:20 21:8 19:7 14:4 8:8 7 79:63 +16 3
HK AS Trenčín 6:11 20:12 23:5 16:8 22:6 12:7 10 99:49 +50 2
HC Zlín (CZ) 2:9 8:21 5:23 4:11 7:8 6:12 0 32:84 -52 7
ŠKP Bratislava 2:15 7:19 8:16 11:4 7:4 2:9 4 37:67 -30 5
ŠK ZEMPLIN Trebišov "B" 1:11 4:14 6:22 8:7 4:7 3:10 2 26:71 -45 6
ŠK ZEMPLIN Trebišov "A" 4:11 8:8 7:12 12:6 9:2 10:3 7 50:42 +8 4

G14A

G14A MHK Bytča HC DAC Dunajská Streda "A" ŠKP Bratislava Slovan Malá Fatra - HK Žilina TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník body skóre dif poradie
MHK Bytča 4:28 14:19 5:9 10:6 2 33:62 -29 4
HC DAC Dunajská Streda "A" 28:4 26:8 18:6 21:4 8 93:22 +71 1
ŠKP Bratislava 19:14 8:26 8:8 11:10 5 46:58 -12 3
Slovan Malá Fatra - HK Žilina 9:5 6:18 8:8 15:7 5 38:38 0 2
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 6:10 4:21 10:11 7:15 0 27:57 -30 5

G14B

G14B HK AS Trenčín HC DAC Dunajská Streda "B" MHáK Martin Handball Zlatná na Ostrove HC Tatran Stupava body skóre dif poradie
HK AS Trenčín 16:22 18:5 26:18 23:13 6 83:58 +25 2
HC DAC Dunajská Streda "B" 22:16 23:5 18:14 27:14 8 90:49 +41 1
MHáK Martin 5:18 5:23 4:20 8:21 0 22:82 -60 5
Handball Zlatná na Ostrove 18:26 14:18 20:4 20:11 4 72:59 +13 3
HC Tatran Stupava 13:23 14:27 21:8 11:20 2 59:78 -19 4

G16

G16 HC DAC Dunajská Streda TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník ŠKP Bratislava HK AS Trenčín MHK Bytča HC Tatran Stupava body skóre dif poradie
HC DAC Dunajská Streda 25:5 25:11 20:17 22:12 21:14 10 113:59 +54 1
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 5:25 11:12 9:22 12:13 27:13 2 64:85 -21 6
ŠKP Bratislava 11:25 12:11 11:19 12:19 11:12 2 57:86 -29 5
HK AS Trenčín 17:20 22:9 19:11 19:15 24:15 8 101:70 +31 2
MHK Bytča 12:22 13:12 19:12 15:19 13:16 4 72:81 -9 4
HC Tatran Stupava 14:21 13:27 12:11 15:24 16:13 4 70:96 -26 3

G19

G19 MHK Bytča HC Tatran Stupava HC DAC Dunajská Streda ŠKP Bratislava TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník body skóre dif poradie
MHK Bytča 23:35 14:17 29:30 20:22 0 86:104 -18 5
HC Tatran Stupava 35:23 35:32 32:21 27:24 8 129:100 +29 1
HC DAC Dunajská Streda 17:14 32:35 26:32 27:21 4 102:102 0 3
ŠKP Bratislava 30:29 21:32 32:26 20:28 4 103:115 -12 4
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 22:20 24:27 21:27 28:20 4 95:94 +1 2

G14 9.-10. miesto/place

G14 9.-10. A5 - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník B5 - MHáK Martin A5 - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník B5 - MHáK Martin body skóre dif poradie
A5 - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 16:12 14:11 4 30:23 +7 1
B5 - MHáK Martin 12:16 11:14 0 23:30 -7 2

Konečné poradie

Final Standings

G12

1 MHK Bytča
2 HK AS Trenčín
3 HC Tatran Stupava
4 ŠK ZEMPLIN Trebišov "A"
5 ŠKP Bratislava
6 ŠK ZEMPLIN Trebišov "B"
7 HC Zlín (CZ)

G14

1 HK AS Trenčín
2 HC DAC Dunajská Streda "B"
3 HC DAC Dunajská Streda "A"
4 Slovan Malá Fatra - HK Žilina
5 Handball Zlatná na Ostrove
6 HC Tatran Stupava
7 MHK Bytča
8 ŠKP Bratislava
9 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
10 MHáK Martin

G16

1 HC DAC Dunajská Streda
2 HK AS Trenčín
3 MHK Bytča
4 HC Tatran Stupava
5 ŠKP Bratislava
6 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník

G19

1 HC Tatran Stupava
2 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
3 HC DAC Dunajská Streda
4 ŠKP Bratislava
5 MHK Bytča
Čítať 2038 krát Naposledy zmenené nedeľa, 29 august 2021 20:38
Viac z tejto kategórie: « Zorno Cup 2021 - informácie

Kalendár

september 2021
Po Ut St Št Pi So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Najbližšie udalosti KLUB

piatok 24.september od 15.00 -
Ml. žiaci: Modra A - Stupava A
Mladší žiaci
piatok 24.september od 15.00 -
St. žiaci: Stupava - Modra B
Starší žiaci
piatok 24.september od 15.45 -
Ml. žiačky: ŠKP B - Stupava A
Mladšie žiačky
piatok 24.september od 16.00 -
Ml. žiaci: Modra B - Stupava B
Mladší žiaci
piatok 24.september od 16.30 -
Ml. žiačky: ŠKP A - Stupava B
Mladšie žiačky