Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

PMH 2022 - Program a výsledky sobota

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
streda, 18 máj 2022 23:07
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

SOBOTA - IHRISKO č. 1

č. čas Tím1 výsledok Tím2 kat skup
1 9:00 HC Tatran Stupava A (SK) 21:4 HC Tatran Stupava C (SK) B - 2011/2012 A
2 9:15 HKM Šaľa (SK) 15:7 HBC Trnava (SK) B - 2011/2012 A
3 9:30 HK Kúpele Bojnice (SK) 16:3 ŠK Hádzaná Detva (SK) B - 2011/2012 A
4 9:45 Házená Legata Hustopeče (CZ) 3:15 Sokol Sokolnice (CZ) B - 2011/2012 A
5 10:00 HC Tatran Stupava B (SK) 13:10 Strojár Malacky (SK) G - 2011/2012 D
6 10:15 HK Hodonín modrý (CZ) 10:1 SK Kuřim (CZ) G - 2011/2012 D
7 10:30 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 15:5 HC Tatran Stupava C (SK) B - 2011/2012 A
8 10:45 HC Tatran Stupava A (SK) 10:9 HBC Trnava (SK) B - 2011/2012 A
9 11:00 HKM Šaľa (SK) 9:6 ŠK Hádzaná Detva (SK) B - 2011/2012 A
10 11:15 HK Kúpele Bojnice (SK) 18:5 Házená Legata Hustopeče (CZ) B - 2011/2012 A
11 11:30 HC Tatran Stupava B (SK) 11:4 SK Kuřim (CZ) G - 2011/2012 D
12 11:45 Strojár Malacky (SK) 0:5 HK Hodonín modrý (CZ) G - 2011/2012 D
13 12:00 HC Tatran Stupava C (SK) 2:25 Sokol Sokolnice (CZ) B - 2011/2012 A
14 12:15 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 12:10 HBC Trnava (SK) B - 2011/2012 A
PRESTÁVKA
15 12:45 HC Tatran Stupava A (SK) 12:5 ŠK Hádzaná Detva (SK) B - 2011/2012 A
16 13:00 HKM Šaľa (SK) 14:18 HK Kúpele Bojnice (SK) B - 2011/2012 A
17 13:15 HC Tatran Stupava B (SK) 5:10 HK Hodonín modrý (CZ) G - 2011/2012 D
18 13:30 SK Kuřim (CZ) 6:17 ŠKP Topoľčany A (SK) G - 2011/2012 D
19 13:45 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 19:8 Házená Legata Hustopeče (CZ) B - 2011/2012 A
20 14:00 HC Tatran Stupava C (SK) 4:16 HBC Trnava (SK) B - 2011/2012 A
21 14:15 HC Tatran Stupava A (SK) 13:17 HK Kúpele Bojnice (SK) B - 2011/2012 A
22 14:30 Sokol Sokolnice (CZ) 17:9 HKM Šaľa (SK) B - 2011/2012 A
23 14:45 ŠKP Topoľčany A (SK) 9:8 HK Hodonín modrý (CZ) G - 2011/2012 D
24 15:00 HKM Šaľa (SK) 14:11 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) B - 2011/2012 A
25 15:15 HC Tatran Stupava B (SK) 7:13 MHáK Martin (SK) G - 2011/2012 D
26 15:30 Házená Legata Hustopeče (CZ) 7:12 ŠK Hádzaná Detva (SK) B - 2011/2012 A
27 15:45 Sokol Sokolnice (CZ) 22:6 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) B - 2011/2012 A
28 16:00 HC Tatran Stupava A (SK) 18:11 Házená Legata Hustopeče (CZ) B - 2011/2012 A
29 16:15 HC Tatran Stupava C (SK) 2:19 ŠK Hádzaná Detva (SK) B - 2011/2012 A
30 16:30 HBC Trnava (SK) 5:19 Sokol Sokolnice (CZ) B - 2011/2012 A

SOBOTA - IHRISKO č. 2

č. čas Tím1 výsledok Tím2 kat skup
1 9:00 HC Tatran Stupava B (SK) 10:17 Sport Club Rudar (SK) B - 2011/2012 B
2 9:15 HSK Legends Šaľa (SK) 7:13 TJ Sokol Cífer (SK) B - 2011/2012 B
3 9:30 MHK Piešťany (SK) 14:6 MHáK Martin (SK) B - 2011/2012 B
4 9:45 SK Kuřim (CZ) 13:6 TJ Sokol Nové Bránice (CZ) B - 2011/2012 B
5 10:00 ŠKP Topoľčany A (SK) 4:9 HC DAC Dunajská Streda A (SK) G - 2011/2012 D
6 10:15 HC DAC Dunajská Streda C (SK) 3:15 MHáK Martin (SK) G - 2011/2012 D
7 10:30 Strojár Malacky (SK) 12:5 Sport Club Rudar (SK) B - 2011/2012 B
8 10:45 HC Tatran Stupava B (SK) 6:21 TJ Sokol Cífer (SK) B - 2011/2012 B
9 11:00 HSK Legends Šaľa (SK) 17:7 MHáK Martin (SK) B - 2011/2012 B
10 11:15 MHK Piešťany (SK) 17:9 SK Kuřim (CZ) B - 2011/2012 B
11 11:30 ŠKP Topoľčany A (SK) 6:13 MHáK Martin (SK) G - 2011/2012 D
12 11:45 HC DAC Dunajská Streda A (SK) 11:7 HC DAC Dunajská Streda C (SK) G - 2011/2012 D
13 12:00 Sport Club Rudar (SK) 21:8 TJ Sokol Nové Bránice (CZ) B - 2011/2012 B
14 12:15 Strojár Malacky (SK) 10:13 TJ Sokol Cífer (SK) B - 2011/2012 B
PRESTÁVKA
15 12:45 HC Tatran Stupava B (SK) 8:7 MHáK Martin (SK) B - 2011/2012 B
16 13:00 HSK Legends Šaľa (SK) 12:16 MHK Piešťany (SK) B - 2011/2012 B
17 13:15 HC DAC Dunajská Streda A (SK) 5:14 MHáK Martin (SK) G - 2011/2012 D
18 13:30 HC DAC Dunajská Streda C (SK) 9:7 Strojár Malacky (SK) G - 2011/2012 D
19 13:45 Strojár Malacky (SK) 17:8 SK Kuřim (CZ) B - 2011/2012 B
20 14:00 Sport Club Rudar (SK) 6:13 TJ Sokol Cífer (SK) B - 2011/2012 B
21 14:15 HC Tatran Stupava B (SK) 6:20 MHK Piešťany (SK) B - 2011/2012 B
22 14:30 TJ Sokol Nové Bránice (CZ) 6:18 HSK Legends Šaľa (SK) B - 2011/2012 B
23 14:45 Strojár Malacky (SK) 0:5 HC DAC Dunajská Streda A (SK) G - 2011/2012 D
24 15:00 HSK Legends Šaľa (SK) 16:11 Strojár Malacky (SK) B - 2011/2012 B
25 15:15 HC DAC Dunajská Streda C (SK) 15:6 SK Kuřim (CZ) G - 2011/2012 D
26 15:30 SK Kuřim (CZ) 9:7 MHáK Martin (SK) B - 2011/2012 B
27 15:45 TJ Sokol Nové Bránice (CZ) 6:18 Strojár Malacky (SK) B - 2011/2012 B
28 16:00 HC Tatran Stupava B (SK) 9:18 SK Kuřim (CZ) B - 2011/2012 B
29 16:15 Sport Club Rudar (SK) 15:7 MHáK Martin (SK) B - 2011/2012 B
30 16:30 TJ Sokol Cífer (SK) 18:7 TJ Sokol Nové Bránice (CZ) B - 2011/2012 B

SOBOTA - IHRISKO č. 3

č. čas Tím1 výsledok Tím2 kat skup
1 9:00 HC Tatran Stupava A (SK) 14:0 HC Tatran Stupava C (SK) G - 2011/2012 C
2 9:15 HK Slávia Partizánské (SK) 18:4 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) G - 2011/2012 C
3 9:30 ŠKP Topoľčany B (SK) 1:11 HC DAC Dunajská Streda B (SK) G - 2011/2012 C
4 9:45 THA Martin (SK) 9:6 HK Hodonín žltý (CZ) G - 2011/2012 C
5 10:00 HC Tatran Stupava (SK) 6:0 ŠKH Agrokarpaty Pezinok B (SK) mB - 2013/2014 mA
6 10:15 HK Kúpele Bojnice (SK) 9:2 SK Kuřim (CZ) mB - 2013/2014 mA
7 10:30 HC Tatran Stupava A (SK) 11:3 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) G - 2011/2012 C
8 10:45 HC Tatran Stupava C (SK) 4:20 HK Slávia Partizánské (SK) G - 2011/2012 C
9 11:00 ŠKP Topoľčany B (SK) 2:5 HK Hodonín žltý (CZ) G - 2011/2012 C
10 11:15 HC DAC Dunajská Streda B (SK) 13:4 THA Martin (SK) G - 2011/2012 C
11 11:30 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 16:1 Strojár Malacky (SK) mB - 2013/2014 mA
12 11:45 HC Tatran Stupava (SK) 3:16 HK Kúpele Bojnice (SK) mB - 2013/2014 mA
13 12:00 HC Tatran Stupava A (SK) 4:11 HK Slávia Partizánské (SK) G - 2011/2012 C
14 12:15 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 7:4 ŠKP Topoľčany B (SK) G - 2011/2012 C
PRESTÁVKA
15 12:45 HC DAC Dunajská Streda B (SK) 17:7 HK Hodonín žltý (CZ) G - 2011/2012 C
16 13:00 THA Martin (SK) 15:5 HC Tatran Stupava C (SK) G - 2011/2012 C
17 13:15 ŠKH Agrokarpaty Pezinok B (SK) 5:6 SK Kuřim (CZ) mB - 2013/2014 mA
18 13:30 HC Tatran Stupava (SK) 1:14 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) mB - 2013/2014 mA
19 13:45 ŠKP Topoľčany B (SK) 2:16 HK Slávia Partizánské (SK) G - 2011/2012 C
20 14:00 HC Tatran Stupava A (SK) 6:8 HK Hodonín žltý (CZ) G - 2011/2012 C
21 14:15 HC Tatran Stupava C (SK) 2:28 HC DAC Dunajská Streda B (SK) G - 2011/2012 C
22 14:30 THA Martin (SK) 16:5 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) G - 2011/2012 C
23 14:45 HK Kúpele Bojnice (SK) 5:2 Strojár Malacky (SK) mB - 2013/2014 mA
24 15:00 ŠKH Agrokarpaty Pezinok B (SK) 1:10 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) mB - 2013/2014 mA
25 15:15 HC Tatran Stupava C (SK) 4:13 HK Hodonín žltý (CZ) G - 2011/2012 C
26 15:30 HC Tatran Stupava A (SK) : ŠKP Topoľčany B (SK) G - 2011/2012 C
27 15:45 Strojár Malacky (SK) 0:5 MHáK Martin (SK) G - 2011/2012 D
28 16:00 HC Tatran Stupava B (SK) 4:11 ŠKP Topoľčany A (SK) G - 2011/2012 D
29 16:15 HC DAC Dunajská Streda B (SK) 21:1 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) G - 2011/2012 C
30 16:30 THA Martin (SK) 5:9 HK Slávia Partizánské (SK) G - 2011/2012 C

SOBOTA - IHRISKO č. 4

č. čas Tím1 výsledok Tím2 kat skup
1 9:00 ŠKH Rohožník (SK) 10:1 Strojár Malacky (SK) mG - 2013/2014 mG
2 9:15 Sport Club Rudar (SK) 5:4 HC Tatran Stupava (SK) mG - 2013/2014 mG
3 9:30 ŠKP Topoľčany (SK) 10:2 HK Slávia Partizánské (SK) mG - 2013/2014 mG
4 9:45 SK Kuřim (CZ) 10:5 ŠK Hádzaná Detva (SK) mG - 2013/2014 mG
5 10:00 HSK Legends Šaľa (SK) 14:8 Sokol Sokolnice (CZ) mB - 2013/2014 mB
6 10:15 Sport Club Rudar (SK) 2:20 ŠKH Agrokarpaty Pezinok A (SK) mB - 2013/2014 mB
7 10:30 ŠKH Rohožník (SK) 9:10 HC Tatran Stupava (SK) mG - 2013/2014 mG
8 10:45 Strojár Malacky (SK) 4:3 Sport Club Rudar (SK) mG - 2013/2014 mG
9 11:00 HSK Legends Šaľa (SK) 18:2 Házená Legata Hustopeče (CZ) mB - 2013/2014 mB
10 11:15 Sport Club Rudar (SK) 4:17 Sokol Sokolnice (CZ) mB - 2013/2014 mB
11 11:30 ŠKP Topoľčany (SK) 9:7 ŠK Hádzaná Detva (SK) mG - 2013/2014 mG
12 11:45 HK Slávia Partizánské (SK) 5:2 SK Kuřim (CZ) mG - 2013/2014 mG
13 12:00 ŠKH Agrokarpaty Pezinok A (SK) 23:1 Házená Legata Hustopeče (CZ) mB - 2013/2014 mB
14 12:15 Sport Club Rudar (SK) 10:21 HSK Legends Šaľa (SK) mB - 2013/2014 mB
PRESTÁVKA
15 12:45 ŠKH Rohožník (SK) 5:2 Sport Club Rudar (SK) mG - 2013/2014 mG
16 13:00 HC Tatran Stupava (SK) 2:17 ŠKP Topoľčany (SK) mG - 2013/2014 mG
17 13:15 HK Slávia Partizánské (SK) 1:5 ŠK Hádzaná Detva (SK) mG - 2013/2014 mG
18 13:30 SK Kuřim (CZ) 9:5 Strojár Malacky (SK) mG - 2013/2014 mG
19 13:45 ŠKH Agrokarpaty Pezinok A (SK) 14:11 Sokol Sokolnice (CZ) mB - 2013/2014 mB
20 14:00 Sport Club Rudar (SK) 6:2 Házená Legata Hustopeče (CZ) mB - 2013/2014 mB
21 14:15 ŠKP Topoľčany (SK) 11:3 Sport Club Rudar (SK) mG - 2013/2014 mG
22 14:30 ŠKH Rohožník (SK) 3:9 ŠK Hádzaná Detva (SK) mG - 2013/2014 mG
23 14:45 Strojár Malacky (SK) 3:5 HK Slávia Partizánské (SK) mG - 2013/2014 mG
24 15:00 SK Kuřim (CZ) 7:2 HC Tatran Stupava (SK) mG - 2013/2014 mG
25 15:15 HSK Legends Šaľa (SK) 11:10 ŠKH Agrokarpaty Pezinok A (SK) mB - 2013/2014 mB
26 15:30 Házená Legata Hustopeče (CZ) 3:12 Sokol Sokolnice (CZ) mB - 2013/2014 mB
27 15:45 SK Kuřim (CZ) 5:6 Strojár Malacky (SK) mB - 2013/2014 mA
28 16:00 HK Kúpele Bojnice (SK) 11:3 ŠKH Agrokarpaty Pezinok B (SK) mB - 2013/2014 mA
29 16:15 Strojár Malacky (SK) 4:9 ŠK Hádzaná Detva (SK) mG - 2013/2014 mG
30 16:30 ŠKH Rohožník (SK) 2:10 ŠKP Topoľčany (SK) mG - 2013/2014 mG
Čítať 1022 krát Naposledy zmenené nedeľa, 22 máj 2022 07:21