Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

PMH 2022 - Tabuľky

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
piatok, 20 máj 2022 13:30
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

KATEGÓRIA B " BOYS - 2011/2012 "

SKUPINA "A" - 2011/2012

A HC Tatran Stupava A (SK) HC Tatran Stupava C (SK) HKM Šaľa (SK) HBC Trnava (SK) HK Kúpele Bojnice (SK) ŠK Hádzaná Detva (SK) Házená Legata Hustopeče (CZ) Sokol Sokolnice (CZ) TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) skóre body poradie
HC Tatran Stupava A (SK) 21:4 5:16 10:9 13:17 12:5 18:11 6:16 10:13 95:91 6 5.
HC Tatran Stupava C (SK) 4:21 4:17 4:16 5:22 2:19 4:11 2:25 5:15 30:146 0 9.
HKM Šaľa (SK) 16:5 17:4 15:7 14:18 9:6 16:5 9:17 14:11 110:73 12 3.
HBC Trnava (SK) 9:10 16:4 7:15 4:15 8:7 9:11 5:19 10:12 68:93 4 7.
HK Kúpele Bojnice (SK) 17:13 22:5 18:14 15:4 16:3 18:5 12:16 12:10 130:70 14 2.
ŠK Hádzaná Detva (SK) 5:12 19:2 6:9 7:8 3:16 12:7 4:13 8:11 64:78 4 6.
Házená Legata Hustopeče (CZ) 11:18 11:4 5:16 11:9 5:18 7:12 3:15 8:19 61:111 4 8.
Sokol Sokolnice (CZ) 16:6 25:2 17:9 19:5 16:12 13:4 15:3 22:6 143:47 16 1.
TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 13:10 15:5 11:14 12:10 10:12 11:8 19:8 6:22 97:89 10 4.

SKUPINA "B" - 2011/2012

B HC Tatran Stupava B (SK) Sport Club Rudar (SK) HSK Legends Šaľa (SK) TJ Sokol Cífer (SK) MHK Piešťany (SK) MHáK Martin (SK) SK Kuřim (CZ) TJ Sokol Nové Bránice (CZ) Strojár Malacky (SK) skóre body poradie
HC Tatran Stupava B (SK) 10:17 8:14 6:21 6:20 8:7 9:18 8:10 5:17 60:124 2 9.
Sport Club Rudar (SK) 17:10 15:15 6:13 12:19 15:7 14:9 21:8 5:12 105:93 9 5.
HSK Legends Šaľa (SK) 14:8 15:15 7:13 12:16 17:7 20:8 18:6 16:11 119:84 11 3.
TJ Sokol Cífer (SK) 21:6 13:6 13:7 16:10 14:2 17:7 18:7 13:10 125:55 16 1.
MHK Piešťany (SK) 20:6 19:12 16:12 10:16 14:6 17:9 21:9 12:12 129:82 13 2.
MHáK Martin (SK) 7:8 7:15 7:17 2:14 6:14 7:9 8:6 8:17 52:100 2 7.
SK Kuřim (CZ) 18:9 9:14 8:20 7:17 9:17 9:7 13:6 8:17 81:107 6 6.
TJ Sokol Nové Bránice (CZ) 10:8 8:21 6:18 7:18 9:21 6:8 6:13 6:18 58:125 2 8.
Strojár Malacky (SK) 17:5 12:5 11:16 10:13 12:12 17:8 17:8 18:6 114:73 11 4.

KATEGÓRIA G " GIRLS - 2011/2012 "

SKUPINA "C" - 2011/2012

C HC Tatran Stupava A (SK) HC Tatran Stupava C (SK) ŠKP Topoľčany B (SK) HC DAC Dunajská Streda B (SK) THA Martin (SK) HK Hodonín žltý (CZ) HK Slávia Partizánské (SK) TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) skóre body poradie
HC Tatran Stupava A (SK) 14:0 1:22 6:8 4:11 11:3 47:64 4 6.
HC Tatran Stupava C (SK) 0:14 7:9 2:28 5:15 4:13 4:20 5:5 27:104 1 8.
ŠKP Topoľčany B (SK) 9:7 1:11 2:7 2:5 2:16 4:7 25:56 4 5.
HC DAC Dunajská Streda B (SK) 22:1 28:2 11:1 13:4 17:7 14:4 21:1 125:20 14 1.
THA Martin (SK) 15:5 7:2 4:13 9:6 5:9 16:5 71:48 10 3.
HK Hodonín žltý (CZ) 8:6 13:4 5:2 7:17 6:9 9:13 13:3 61:54 8 4.
HK Slávia Partizánské (SK) 11:4 20:4 16:2 4:14 9:5 13:9 18:4 91:42 12 2.
TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 3:11 5:5 7:4 1:21 5:16 3:13 4:18 28:88 3 7.

SKUPINA "D" - 2011/2012

D HC Tatran Stupava B (SK) Strojár Malacky (SK) ŠKP Topoľčany A (SK) HC DAC Dunajská Streda A (SK) HC DAC Dunajská Streda C (SK) MHáK Martin (SK) HK Hodonín modrý (CZ) SK Kuřim (CZ) skóre body poradie
HC Tatran Stupava B (SK) 13:10 4:11 10:14 11:11 7:13 5:10 11:4 61:73 5 5.
Strojár Malacky (SK) 10:13 9:14 0:5 7:9 0:5 0:5 17:5 41:56 2 7.
ŠKP Topoľčany A (SK) 11:4 14:9 4:9 13:7 6:13 9:8 17:6 74:56 10 3.
HC DAC Dunajská Streda A (SK) 14:10 5:0 9:4 11:7 5:14 12:7 13:6 69:48 12 2.
HC DAC Dunajská Streda C (SK) 11:11 9:7 7:13 7:11 3:15 7:9 15:6 59:72 5 6.
MHáK Martin (SK) 13:7 5:0 13:6 14:5 15:3 12:1 19:3 91:25 14 1.
HK Hodonín modrý (CZ) 10:5 5:0 8:9 7:12 9:7 1:12 10:1 50:46 8 4.
SK Kuřim (CZ) 4:11 5:17 6:17 6:13 6:15 3:19 1:10 31:102 0 8.

KATEGÓRIA mB " mini BOYS 2013/2014"

SKUPINA "A" - 2013/2014

mA HC Tatran Stupava (SK) ŠKH Agrokarpaty Pezinok B (SK) HK Kúpele Bojnice (SK) SK Kuřim (CZ) TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) Strojár Malacky (SK) skóre body poradie
HC Tatran Stupava (SK) 6:0 3:16 4:7 1:14 2:4 16:41 2 5.
ŠKH Agrokarpaty Pezinok B (SK) 0:6 3:11 5:6 1:10 5:6 14:39 0 6.
HK Kúpele Bojnice (SK) 16:3 11:3 9:2 11:10 5:2 52:20 10 1.
SK Kuřim (CZ) 7:4 6:5 2:9 5:11 5:6 25:35 4 4.
TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 14:1 10:1 10:11 11:5 16:1 61:19 8 2.
Strojár Malacky (SK) 4:2 6:5 2:5 6:5 1:16 19:33 6 3.

SKUPINA "B" - 2013/2014

mB Sport Club Rudar (SK) ŠKH Agrokarpaty Pezinok A (SK) HSK Legends Šaľa (SK) Házená Legata Hustopeče (CZ) Sokol Sokolnice (CZ) skóre body poradie
Sport Club Rudar (SK) 2:20 10:21 6:2 4:17 22:60 2 4.
ŠKH Agrokarpaty Pezinok A (SK) 20:2 10:11 23:1 14:11 67:25 6 2.
HSK Legends Šaľa (SK) 21:10 11:10 18:2 14:8 64:30 8 1.
Házená Legata Hustopeče (CZ) 2:6 1:23 2:18 3:12 8:59 0 5.
Sokol Sokolnice (CZ) 17:4 11:14 8:14 12:3 48:35 4 3.

KATEGÓRIA mG " mini GIRLS 2013/2014"

SKUPINA "A" - 2013/2014

mG ŠKH Rohožník (SK) Strojár Malacky (SK) ŠKP Topoľčany (SK) HK Slávia Partizánské (SK) SK Kuřim (CZ) ŠK Hádzaná Detva (SK) Sport Club Rudar (SK) HC Tatran Stupava (SK) skóre body poradie
ŠKH Rohožník (SK) 10:1 2:10 4:4 11:12 3:9 5:2 9:10 44:48 5 4.
Strojár Malacky (SK) 1:10 1:15 3:5 5:9 4:9 4:3 3:4 21:55 2 7.
ŠKP Topoľčany (SK) 10:2 15:1 10:2 10:4 9:7 11:3 17:2 82:21 14 1.
HK Slávia Partizánské (SK) 4:4 5:3 2:10 5:2 1:5 3:3 4:3 24:30 8 3.
SK Kuřim (CZ) 12:11 9:5 4:10 2:5 10:5 8:5 7:2 52:43 10 2.
ŠK Hádzaná Detva (SK) 9:3 9:4 7:9 5:1 5:10 10:3 12:2 57:32 - -
Sport Club Rudar (SK) 2:5 3:4 3:11 3:3 5:8 3:10 5:4 24:45 3 6.
HC Tatran Stupava (SK) 10:9 4:3 2:17 3:4 2:7 2:12 4:5 27:57 4 5.
Čítať 756 krát Naposledy zmenené nedeľa, 22 máj 2022 17:39